Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

A la recherche du π trouve


Recommended Posts

fi-mi-ar laptopu'!

 

asta nu stie sa anunte cu un "piu" mic ca e pe cale sa ramana fara baterie? nuuuu, stie doar sa se inchida brusc (teoretic era in priza; practic se miscase un pic cablul).

 

macar mi s-a autosalvat ce scriam:

 

si daca mai aveam (sau aveati) nevoie de confirmarea ca matzele mele nu-s normale, pe ale mele le-a lasat perfect indiferente catnip-ul. am luat de vreo 3 ori, cand erau mici - nu din acelasi loc, c-am zis ca no, o fi cu defect primul. si al doilea. la al treilea m-am convins ca-s ele duse cu pluta si-am renuntat [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 705
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Servus pinguini

 

Multumesc pt urari  [flo2]

 

Aici e ft cald...si de luni cica vine canicula...ii intrebam pe tailandezi daca e warm...si raspunsul : e hot  [:D]

 

Marcia a venit entuziasmata de la primul concert..a si plans de emotii..a tipat de a ramas fara voce....concertul a tinut 3 ore, a venit la miezul noptii si s-a culcat la 3...mi-a spus ca nu a vazut alti europeni [:D] fanii sunt in proportie de 99% fete...acum e la al 2lea concert, eu sunt in hotel...maine merg si eu, sigur o sa-mi placa...daca pana acum se uita lumea ca la urs, maine vom fi 2 ursi  [:D]

Si toti m-au intrebat daca suntem surori  [ph34r] m-am distrat de minune pe tema asta...plus ca pe strada se uita toti dupa Marcia (imi spunea ghidul pt ca e alba, are picioare lungi si e frumoasa  [:I]).

 

In Bangkok traficul e nebun, tb sa ai grija cand treci strada...si poluarea e mare, nu poti respira...aseara la 8 erau 33°, noaptea sunt cam 29°...aseara m-am plimbat putin, am mancat caracatita, am baut suc de mango...peste tot mall-uri cu produse de marca, eu nu stiu cine cumpara acolo...orasul are 10 mil.de locuitori, dar in jur de 8 mil. nu sunt din Bangkok, doar lucreaza aici...pt chirie si mancare au nevoie cam de 500 euro/luna...mancarea e ft ieftina...si delicioasa.

Tailandezii sunt in general mici si slabi.

Ft multi zgarie-nori, cablurile electrice sunt suspendate si arata tare ciudat (acum insa vor sa le faca subterane)...exista si scutere pe post de taxiuri...e plin de tuc-tuc-uri.

 

Ieri la masaj am reusit sa adorm  [:D] dar mi-a prins tare  bine.

 

O zi buna sa aveti.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mianna, nici pe Luis nu-l intereseaza iarba matzei  [:D] saracul, e tare mirat, pt ca l-a gasit doar pe Marco acasa...ziua e invatat sa doarma la Marcia in camera, de la ea vede bine afara...si ea se si joaca cu el, ii place mult sa il necajeasca (asa ca o mai zgarie din cand in cand).

 

Luis nu vomita...el nu e lacom, mananca doar cat ii tb...vine infometat doar cand umbla cateva zile...atunci mananca mai mult...m-am speriat la inceput, cand facea ca si cum ar vomita...si e tare dragut, nu-i place sa-l vedem, asa ca se ascunde.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aha, uite ca functioneaza.

Nu am nimic interesant de povestit despre o zi care a fost ca alte zile, care s-a scurs ca alte sambete.

 

Michelle, citesc Brad Meltzer. Mersi de recomandare, intr-adevar e bun omul.

 

Ah, am mai descoperit niste creme care imi plac mult.

Mai intai am scris si am cerut un sfat cosmetic. L-am primit impreuna cu sugestia de a-mi cumpara initial produsele recomandate in forma mini sa vad daca mi se potrivesc.

Le folosesc de o saptamana si sunt foarte incantata. Sunt tare potrivite tenului meu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata [clo]

 

n-a mai mers deloc forumul ieri.

 

am stat in casa,m-am uitat la 2 episoade din Grey.cele nou aparute.nu stiam de ce nu-mi amintesc episodul cu April si Jackson.pt ca nu-l vazusem [:D] .ramasesem la episodul 12,nu 14  [alcool] .mai am episodul 15 azi.

 

ploua.and nowhere to go...so...

 

o zi frumoasa sa aveti cu oameni dragi!

 

il am si eu pe pisi meu.singurul de care nu ma tem ca ma tradeaza,minte sau intoarce spatele...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...