Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

A la recherche du π trouve


Recommended Posts

Buna fetelor.....v-am prins din urma...aveti o viteza super tare...

 

toate minunate doar ca brusc azi dupa ce si-a termint temele la matematica a incepuy sa tuseasca.Si tuseste....si tuseste.....

 

Maine o tin acasa nu afcem nici taebo nici celalalt sport...doar eu o sa merg...miercuri ma operez asa ca o sa faca doar ea si vineri speram sa ne reorganizam...si sa mergem amandoua...

 

Aici e o iarna ca-n cosmaruri...viscoleste.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 705
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Cred ca aluat un virus...bine acu` la cat sport face,mai plecam transpirate de la sala....mai plecam pe frig si noi infierbantate.adica .ea incalzita eu fierbinte....si toate astea de trei ori pe saptamana....posibil......o raceala.Mama zice ca vde la cabinet zeci de copii tusind asa.......l-am trimis pe R, s-o aduca pe mama.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua,

 

Ieri eram prin Ikea cand ne-am dat seama ca e sf Patrick asa ca P s-a ales cu un cadou de acolo. Si ptr ca era un motiv de tort in plus sarbatorita a ales prajitura printesei, of corz, care mie mi se pare foare dulce.

 

Tot ieri au avut festivalul primaverii. V-am mai povestit eu, asa ca sariti daca stiti. Toti de la gradi si parintii si educatoarele si cumetrii si cumnatii am mers in parcul de langa gradi si am ales bete uscate pe care le-am adus in curte la gradi. Acolo copiii au facut un cuib si au cantat diverse cantelece sa alunge iarna- desi ningea zburlit peste noi. Cat au intrat ei sa manance un snack si sa se uite la

un teatru de papusi, Iepurasul a adus oua incondeiate si oua de cioco pe care le-a lasat in cuib. Copiii au fost tare incantati, numai ca Julia nu intelegea ca oua ala vopsit nu e de cioco. ;)

 

Iar azi s-au jucat in doua ture in zapada. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

candva pe la 5 dimineata va trebui sa plec spre aeroport (cred ca v-am zis ca avem o intalnire de proiect la Roma).

 

inca nu mi-am facut bagajul - in primul rand pentru ca urasc by default sa fac un bagaj, si in al doilea rand pentru ca acum s-a mai adaugat o chestie pe care o urasc aproape la fel de mult: trebuie sa imi calc o bluza si n-am chef [:I]

 

conform prognozei acolo nu ninge, da' ploua, cu niste "T-storm" maine - una prognozata la ora la care aterizez, si a doua la ora la care ar trebui sa imi inchei plimbarea prin Roma (intentionez sa ajung la un muzeu) si sa ma grabesc spre hotel, pentru ca la ora 16 avem prima intalnire cu sponsorul.

 

(uuuf, ce bine era inainte de a promova - nu ar mai fi fost nevoie sa particip la intalnirea aia, si as fi avut timp liber pana la cina, daca tot m-am trezit cu noaptea-n cap; bine, asta cu trezitul e inca cu semnul intrebarii - ar fi minunat daca as reusi sa dorm 2-3 ore inainte de plecare)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sanatate fetitei,mada!

 

multumesc mianna  [flo2]  stiu ca i-a murit baietelul,dar parea ca-si revenise.se pare ca cicatricile nu trec si durerea poate aparea oricand.credeam ca altceva i-a declansat suferinta acum...

 

ioana La Multi Ani,fetitei!  [flo2]

 

L.E. mianna zbor bun!si sa ai timp si pt ce iti place  [:)]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...