Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

A la recherche du π trouve


Recommended Posts

  • Răspunsuri 705
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

E frumos afara baga-mi-as...

Ieri a nins cu niste gheata si zapada de pe jos nu era nea, era un fel de chestie alba, inghetata, alunecoasa si crantanitoare-crocanta-crunchy sub talpi.

 

Ieri am fost la Mall si mi-am luat diverse cosmeticale, un pardesiu pentru fii-mea, blugi pentru ea, o rochita de la Desigual - pentru ea.

 

Nu mi-am luat nimic, nimic pentru ca proportiile pe care le-am castigat dupa operatie ma arata cu degetul.

Azi am hotarat ca beau numai ceai verde - asa sa fac!. De mane tin post si dieta.

 

Pe 5 aprilie face domnisoara un anisor si tai turta. Pica in joia mare si am promis mamei ca o ajut cu ceva praparate.

Barba-su face humus, tztatziki, ciuperci, eu fac pilaf cu ciuperci - poate sarmale -, salata orientala, dovlecei prajiti.

 

Asa ca anul asta voi vopsi ouale sambata - ca trebuie sa respect datina si sa le fac impreuna cu fino-nepotica cea mare.

 

Intrebari:

1. ce alte idei de meniuri de post aveti?

2. incepnd de cand ma pot duce cu fetitele la impartasit?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello din nou,

 

Am fugit in pauza de masa sa caut niste pantaloni. Ii vazusem pe net si mi-au placut dar la pantaloni nu prea mi se potrivesc marimile asa ca am vrut sa ii probez. Nu ii aveau si ceilalti disponibili (ate modele) erau plasticosi tare. Offfff

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Helau din cetatea eterna!  [:)]  Din care inca n-am vazut nimic, pentru ca n-am reusit deloc sa dorm azi noapte, asa ca pentru a putea face fata cu brio urmatoarelor 5-6 ore am renuntat la planurile mele si-am tras un pui de somn. Pe etape - pentru ca dupa aproximativ o ora pot sa jur pe orice ca am auzit alarma, asa ca m-am trezit, am mancat o prajitura, m-am fardat, si la un moment dat m-am uitat la ceasul de mana. Arata 1 (eu planuisem sa ma trezesc la 3 fara un sfert). Ok, oi fi facut ceva cand l-am potrivit pe ora de aici si a ramas in urma. Ma uit la mobil. Da, era 1.

 

Whaaat? Tot nu ma simteam in stare sa fac nimic, si afara ploua cu bulbuci, asa ca m-am culcat la loc.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...