Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

A la recherche du π trouve


Recommended Posts

Prima data o operează? Apoi începe tratamentul oncologic? Of prin ce trebuie sa treacă! Nu primește suport psihologic? Se oferă gratuit la bolnavii de cancer. 

inca nu i-a spus ce ii face. Doar i-a luat iar proba.  Buna idee cu suportul psiho. Am sa ii spun.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 705
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna seara,

 

Tata a trecut cu bine peste operatie. Inteleg ca sangera cam mult dar au rezolvat. Maine cica ii da drumul. Sper sa nu fie dezorientat in seara asta ca aseara si mai ales sa nu bajbaie pansamentele. In rest totul ok. Si eu latru de o saptamana si am o voce de smirghel de 60. Am programare la medfam miercurea viitoare- cred ca trece pana atunci.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In rest sanatate cui are nevoie si ganduri bune ptr toata lumea. Azi am fost varza la munca, nu am reusit nici macar sa copiez (xeroxez) un amarat de dosar ca incurcam paginile care trebuiau copiate fata-verso cu cele simple si tot asa. Maine trebuie sa recuperez masiv, sa inchid doua dosare si sa incep vartos un al treilea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu cumpăr falafel gata făcut și congelat. Sunt chifteluțe mici și rotunde, prăjite in ulei. Exact ca și chiftelele arată. Eu le pun doar in cuptor sa se încălzească. 

 

Am auzit ca sunt persoane care fac chiftelele/falafel numai in cuptor, eu nu am încercat. 

Si eu cumpar tot asa gata facute.

Dar pentru ca TREBUIE sa slabesc, profit ca e post si atunci tin post, doar, doar oi mai da jos ceva kg pana in paste si le fac in casa ca sa nu le prajesc in ulei.

M-am ingrasat foarte tare dupa operatie si neaparat trebuie sa imi revin.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Astazi m-am apucat d eun nou serial ce pare interesant. Deocamdata e un singur episod.

Se numeste The crossing. SF

Este vorba de 47 de refugiati ce vin de la 250 de ani distanta din viitor si cer azil.

 

Si citeam ca scenaristul e acelasi care a scris Criminal Minds, Revenge. Cold Case...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata si o cafea mare!

 

Se pare ca sunt soi rau....ma mai doare foarte putin...m-am dezumflat ma apuc de lucrari si n-am chef.

 

Eva a crescut pana la 143 cm inaltime si are 37.5 kg.E cat bunica-sa.

Ma-sa lu` Eva insa nu a mai crescut stau tot in 1.62.

 

Ce bine e in concediu....o sa-mi iasa pe nas dar asta e.....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi vrem sa mergem pe 20 aprilie la Fanfara Ciocarlia  [:D] cica sunt faini, Marco ii stie. au cantat si in centrul Elvetiei acum cativa ani...si prietena mea de la job a auzit de ei si a spus ca merita sa-i vedem...va merge si ea cu noi, sotul ei e plecat atunci. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Viv, stiu ca-s mama cool  [:D]  in Bangkok nu au crezut ca suntem mama si fiica, ne-au luat drept surori sau prietene  [ph34r] imi pare bine ca am asa o relatie cu Marcia, cand o vad cum se bucura (si pt nimicuri), imi umple inima de bucurie...e un copil bun (si care a trecut prin multe), asa ca merita tot ce-i mai bun (iar eu pe cat pot ii indeplinesc dorintele...asta pt ca banii nu sunt importanti, eu tot ce am dau pe calatorii...nu se stie niciodata ce se intampla, plus ca dupa 60 de ani nu prea mai ai chef sa mergi 10 ore cu avionul). 

 

Am si eu un favorit in Exo, e frumusel rau, brunetel, inalt si slabut (Sehun il cheama)  [:D] favoritul Marciei (Chanyeol - care e si actor, in Exo e raper) are multe in comun cu ea : Manga, pian si chitara (in concerte canta de multe ori la pian si chitara), ochii la fel. 

 

M-am prostit la batranete  [:D]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...