Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

A la recherche du π trouve


Recommended Posts

  • Răspunsuri 705
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Adevarul e ca lumea e rea. Fata e frumoasa si talentata..Nu o fi avand ea "touch-ul" lui Barenboim, dar clar are ceva de zis...

Eu cand ascult piesa asta o si vad pe Elizabeth Bennet alergand intr-un parc englezesc,cu palaria in mana, cu fundele atarnand in vant, cu rochia a la "princess" murdara de noroi la poale:)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si mai scriu una si ma duc la treaba. Chestia cu pianul/muzica este chiar de feeling si de placut. De ex, mie nu imi place, dar deloc, Lang Lang. Are tehica si atat, restul doar teatru si fake..Si am vazut un documentar despre el cand inregistra un concert de Mozart cu orchestra din Viena, un dirijor neamt. Cate comentarii, cat l-a chinuit pana a iesit cum a vrut dirijorul..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ziua buna de pe planeta Marte

 

dupa ce a plouat toata noaptea cu nisip din al' rosu de Sahara, acum e o lumina afara fix ca in "Martianul". giiizas, criminala vreme in luna capiata a lui martie. nu dejaba zicea autorul "nebun ca un iepure de martie"

 

Mianna, ma bucur tare ca ti-ai rupt picioarele vizitând Roma :). sunt sigura ca ai niste amintiri minunate.

 

Viviana, spor la acoperit casa si la multele detalii tehnice! sa fie totul cu noroc!

 

anja, io cu Marta Argerich si cu Barenboim votez intotdeauna si primordial. rusoaica asta nu ma prea impresioneaza :)

 

in other news, am reusit sa gasesc rochie de comuniune mandrei, ca tare m-am zbatut. vine saptamana viitoare si daca e asa cum o descriu ii recomand cu toata inima pe oamenii astia de la magazinul online, super mega extra amabili,

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

anja, io cu Marta Argerich si cu Barenboim votez intotdeauna si primordial. rusoaica asta nu ma prea impresioneaza :)

Eu zic ca rusoaica e mai  frumoasa si canta mult mai bine ca mine, deci pt asta sunt impresionata:))) Si nu e mai bine  sa ne cante Beethoven  decat "eu vara nu dorm":))

Ma bucur ca ai gasit rochie Evei!

Spor la casa Viv, cautai si eu cuvantul :))

Bine ai revenit Mianna!

Jur ca nu mai intru, am atata treaba...

In 2 zile suntem pe ski-uri....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...