Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

A la recherche du π trouve


Recommended Posts

Rox, da de profa mea:)) de pian, ce zici?

 

 

oh my, ai avut asa profesoara???? mega interesant.

 

pentru mine e teatrala in gesturi. profa mea era antica si avea scoala lui Horowitz. dreapta, zâmbind, fara sa te apleci pe claviatura, fara sa ridici mainile mai sus de planul superior. culmea, baiatul ei canta fix asa teatral (ca sa o calce pe sistem, banui :)))) si ea pufaia in fundal)

 dar interpretarea doamnei din clip imi place.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 705
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Servus pinguini

 

Azi e vineri, asa ca yupiii  [pk] e soare cu dinti, azi-noapte a nins putin...vreau sa vina primavara. 

 

Eu la vara sunt in Bucuresti, Chisinau si in Delta [pk] plus Viena la intoarcere...la sf.lunii aprilie in Breslau, Krakau si Karlsbad...plus la Venetia in mai...iar la toamna la Viena, plus Maramures (Sapanta, Sighet, Viseu) si Sibiu...si Budapesta la intoarcere...si de Revelion la Reykjavik...iar ma plimb, desi ziceam ca nu  [:D]

Sa vedem acum unde mergem la anul...am vrea iar in Columbia, cu prietenii nostri...daca ei nu merg cu noi, poate Vietnam (partea de nord si centru). 

In 2020 mergem in Paraguay si Argentina, cu un prieten elvetian si sora lui Marco.

Iar in Japonia mergem cand implineste Marcia 18 ani, asta va fi cadoul ei pt majorat. 

Am planuri si pt mai departe, dar ma opresc aici  [:D]

 

Viv, am luat bilete pt Fanfara Ciocarlia  [pk] iar in mai mergem la alt concert, Gente de Zona (sunt cubanezi si ne plac mult). 

 

Maine am program de shopping si de facut curat...Anja, a ajuns mopul, iti spun cum e dupa ce-l folosesc  [:D]

 

Cam atat de pe frontul de vest.

 

Weekend fain sa aveti. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...