Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

A la recherche du π trouve


Recommended Posts

  • Răspunsuri 705
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Roxana, la mulți ani!

 

Viviana, cum a fost la petrecere? Sau încă mai e? 

 

Ioana, greierele este de talie mică: cânta la vioara. A făcut pian (pata mea) de la 4 ani pina la 9 ani și apoi singur s-a hotarit ca nu mai vrea pian și vrea vioara. A învățat sigur și ukulele și mai vine in bucătărie cu mine: eu gătesc el zdrăngăne Elvis Presley la ukulele sa îmi facă viața mai ușoară :) :) :) 

 

Și noi sărbătorim doua Paști :) ortodox și catolic (soțul este catolic) însă anul acesta le ratez pe ambele ca sint plecată pe rind cu fiecare băiat in spring break-ul fiecăruia (căci era prea simplu sa aibă amindoi in același timp). In Chicago cu cel mare plec vineri (la călătorie de culturalizare) și apoi in Florida imediat saptamina următoare (dar am amici acolo și voi petrece cu ei). 

 

Copilul mare raportează ca marșul din Washington a fost cel mai mare “single day march” in istoria orașului. 

Copilul mic, m-a sunat la 11 noaptea ... venea de la artificii și era foarte satisfăcut ca a mincat “ceva” din  fiecare zona a Epcot-ului.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La mulți ani cu sănătate, Roxana!

 

Mulțumesc pentru urările de bine. Ramona mi-a pus că o mai doare sub coasta in partea dreapta, dar este o durerea ușoara.

 

  Sa vedem ce ne spune la ecografie. 

 

Ant, bine ai venit!

 

Anja, distracție plăcută!

 

O duminică plăcută !

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ha, ha, ha, Antmil cum ai nimerit-o! Se vede ca ai experienta pe partea asta. 

 

Inca nu s-a incheiat de tot petrecerea. Am ajuns acasa pe la 2 pm, mai erau vreo 4 obositi, restul  plecasera cu o ora in urma.

Tocmai bine sa intreb daca le-a placut tortul.

 

[fal] asa fetze au facut fii-mea si ramasii... Au uitat de TORT! Sacrilegiu, tortul meu surpriza cu pisica dulce comestibila, seminaked si cu crema de Baileys...

 

Am deschis repede o sticla de sampanie, am infipt o lumanare, a suflat, am cantat si am mancat.

 

Acuma ma gandesc ca  duc din el vecinilor pe care i-a deranjat.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor.....

La multi ani Roxana si sa te bucuri de tot ceea ce iti doresti!

 

Vineri a fst super....am fost singura care a iesit din nameti in timp ce restul erau c niste floricele in santuri......

 

Toata lumea imi zice ca am intinerit...ce fac ce fac?E efectul P.zic eu,secret.Mai ales ca ma potrivesc cu el la multe....o sa vorbeasca sa mergem cu clubul la o firma care organizeaza curs de arme si munitii.....si mai multe chestii....

 

 

Ce multa treaba am.......

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...