Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

A la recherche du π trouve


Recommended Posts

 

In alta ordine de idei, m a cam prins serialul This is us, il urmareste cineva?

 

Eu m-am uitat la 2-3 episoade dar apoi n-am mai urmarit. Nu mi s-a parut neaparat prost doar ca am preferat altele.. La fel si cu Santa Clarita Diet, parca prea se repeta ideea de.. pe cine mananca next? [:)] Am renuntat dupa cateva episoade.

 

Am tot citit ca le vor scoate pe Arizona si April din Grey's Anatomy si acum astept sa vad.. cum. Probabil Arizona se muta si April ori face vreun accident / coma alcoolica ori se sinucide. Ceea ce ar fi bulversant, data fiind (fosta) ei credinta

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 705
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Seara buna! 

 

Azi am fost la plimbare cu Silvia, mama, dia și W, intr-un loc in care văzusem doar pe fb, e tare frumos. O “alee” de lemn amenajată pe malul unui râu, cam 800 m, apoi am continuat in pădure. Sunt curioasa de unde izvorăște râul având in vedere ca insula e plata, fără înălțimi. 

 

Apoi am trecut pe la Dia, am sărbătorit ziua våfflor cu...våfflor :). Dacă va întrebați ce sunt: http://www.kungsornen.se/recept/vafflor/glutenfria-vafflor/

 

Seara am fost cu al meu la film, am văzut The shape of water, mie mi-a plăcut. Soțului mai puțin, cică tematica nu e chiar genul lui. 

 

Fleur sănătate lui Erik! 

 

Anja distracție plăcută! Aici vacanța avem după Paste. 

 

O săptămâna frumoasa tuturor! 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

anja zile frumoase sa aveti!

 

Fleur sanatate baiatului!sa-si revina cat mai repede!

 

miha ce bine suna locul  pe care-l descrii... [il]

 

Rall nu stiam ca dispar si ele...astept si eu episodul 16...

 

cum arata tortul asta... [:p] si eu nu-s cu dulcele...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

‘Vecini primitivi’  [:-)))]  [:-)))]

 

Argo imi place si mie, desi dupa ce am citit cartea mi/am dat seama ca este bazat doar tangential pe ea si ca Holywoodul i-a adaugat mult dramatism si suspans. Insa esenta e aceeasi si ramane un film ‘de suspense’ bun.

 

Nu stiam de Arizona si April. Parodia cu Arizona oh-na-na - de la Havana- o stiti? E simpatica.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...