Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

A la recherche du π trouve


Recommended Posts

dap. pe mine m-a trezit azi setea de cultura [:)]  adica un telefon de la curier, ca vin cartile. apoi al doilea telefon de la al doilea curier (eram treaza deja), ca unele erau de la Carturesti si altele de la Elefant.

 

"Mastile" vine cand or primi-o. sper ca nu in 10 zile, ca nu-s pe aici. trebuie sa le scriu un mesaj sa n-o trimita mai repede de 14 aprilie.

Asa este: Mastile vine. Corect.  [pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 705
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Pe mine m-au anunțat ca maștile le voi primi in 2-3 săptămâni, ca nu le au in stoc. Săracii, cu minim 3 comenzi numai de pe DC :)))

Da, da  [:-)))] radeam de una singura zilele trecute. Imi si inchipuiam ca isi zic: ce le-a apucat pe muierile astea, brusc vor sa citeasca cartea asta, si io-te e una si din Suedia!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Multumesc. a avut criza mai acum cateva luni. A shimbat de drum si e mai altfel. Imi doresc sa ramana pe drumul cel nou ca i se potriveste mai bine. Fii-tu e inalt?

 

Asa sa fie: pe drumul care i se potrivește!!! 

 

Cel mare nu e înalt. Are cam 178cm. Cel mic însă a trecut de 190cm...ma uit fix in coșul pieptului cind stau fata in fata cu el (eu abia am 154cm). 

 

Ai mei sint diametral opuși la temperament, la teluri in viața, la cum depășesc crize (sau ce declanșează crize). Nici nu știu cum amindoi au ieșit din aceeași părinți și au crescut in aceeași casa :) :) :) 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

merci mult de complimente. sa stiti ca de ieri sunt mega impaunata, asa de bine ii sta :)

ma gândesc acu' daca sa ii iau ceva de pus in par :) (am luat-o cu roaba pe campii... :) )

 

si ma si bucur ca am vazut un stol de berze. gata, s-a dus iarna de-a binelea!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, da  [:-)))] radeam de una singura zilele trecute. Imi si inchipuiam ca isi zic: ce le-a apucat pe muierile astea, brusc vor sa citeasca cartea asta, si io-te e una si din Suedia!

Ma scuzati, dar nu m-am putut abtine  [canada]  [:D] ....
 
Arriving 11 Apr - 26 Apr
Shipped
 
Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...