Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

A la recherche du π trouve


Recommended Posts

  • Răspunsuri 705
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Laura, tare frumoase sunt fetele si frumos hobby au! Mi-as fi dorit sa le vad si in "actiune".

 

Azi nici eu nu le-am vazut, ca au dansat in fata directorilor de scoli adunati la un cerc pedagogic in scoala noastra. 

Am pus aici un film facut pt un concurs "la distanta" (am trimis inregistrarea si juriul le-a trimis inapoi o diploma si o cupa):

 

https://www.youtube.com/watch?v=1qvLchFZwF8

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata tuturor

 

tantza, aaah, telenovela zici? ca sa te iert, zi repede ultimele 3 carti citite, in ordinea "de la care ti-a placut mai mult la care ti-a placut cel mai putin" [:p]

 

 

Vezi, de aia nu prea scriu, ca-mi trebuie timp in primul rand sa ajung la zi cu firul povestii.

Carti - in ultimul timp nu prea am citit ca trebuie sa-mi schimb ochelarii, ma deranjeaza daca citesc prea mult. Mai nou imprumut de la biblioteca numai "large print". Mai demult stateam noptile si citeam, acum daca citesc 10 pagini intr-o zi e record. Ma duc la biblioteca si-mi iau un teanc de carti, dar trebuie sa prelungesc termenul de cateva ori pana le termin... 

Sa raspund la intrebare, ultima carte pe care am cumparat-o si pe care am reusit sa o termin a fost "Origin" a lui Dan Brown, apoi de la biblioteca doar  am rasfoit o carte despre simboluri care a fost atat de interesanta ca i-am si uitat titlul, iar recent am inceput "Economics for dummies"  [:-)))]   pe care sotul a returnat-o la biblioteca nestiind ca nu am terminat-o. Probabil ca n-o voi termina niciodata. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Azi nici eu nu le-am vazut, ca au dansat in fata directorilor de scoli adunati la un cerc pedagogic in scoala noastra. Am pus aici un film facut pt un concurs "la distanta" (am trimis inregistrarea si juriul le-a trimis inapoi o diploma si o cupa):

 

Foarte fain, Laura, felicitari! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura, ma bucur mult ca Ramona e bine [:)]. Si la Bianca mea analizele si investigatiile toate arata ca e ok, durerile de burta si starile de rau le pun pe seama stresului si emotiilor legate de scoala (in vacante e mereu bine).  Semestrul asta vad ca e mai ok. Am tot incurajat-o si calmat-o in momentele mai grele. 

 

Va multumesc pt aprecieri, eu am o admiratie deosebita pentru d-na care se ocupa de ele, are atata pasiune si daruire! Si un talent evident pentru coregrafie. 

 

La noi e soare, canta gugushtiucii la geamul biroului si se anunta 15 grade. Am schimbat ghetele de iarna cu unele de primavara, am schimbat geaca, sper sa fie asa in continuare. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza! 

 

La noi e liber, e vinerea mare. Eu lucrez mâine, de dimineața. Azi avem in program o parte de mâncare, mâine restul și duminica friptura de miel. Eu fac un tort, mama face baigli. Duminica avem invitați la masa, vin prietena mea, Diana și R. Păcat ca nu e destul de cald sa facem grill, in alți ani deja făcusem in 12 Martie...

 

Laura foarte frunos dansează fetele! 

Ai grija de Bianca, am și eu o sensibilă acasa, sunt tare fragile deși ele vor sa fie puternice. Poate ar ajuta un psiholog.  [pup]

 

Lauranico ma bucur ca Ramona e Ok. 

 

Ella distracție plăcută, poate prindeți și aurora! 

 

Numai bine!  [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...