Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

A la recherche du π trouve


Recommended Posts

Wow ce frumos, Van Gogh (stiam si eu camera), Renoir, Rodin.... 

 

Rox, imi pare rau ca v-ati imbolnavit si voi. Mult lichid apa si ceaiuri, nu sucuri de fructe, nu lactate, nu dulciuri si prajeli.... dar ce fac eu, vand castraveti gradinarului. Noi ne-am revenit, la baiat a durat ceva mai mult de o saptamana, eu vineri am bolit tare, apoi am ramas doar prietena cu toaleta.

 

Ioana, ce bine ca au venit bunicii, mai respiri si tu.

 

Ella, sa va fie de bine minivacanta in tara lui Santa. E fain ca te poti sincroniza asa cu o prietena.

 

Viviana m-ai incantat cu pozele cu flori, le-am simtit si parfumul.

 

Eu am primit de Florii un crin in ghiveci. Nu sunt extrem de fani crini dar datorita numelui lumea (aka barbatul) considera ca asta trebuie sa mi daruiasca. As da toti crinii pe frezii dar aici sunt extrem de rare, se importa prin luna mai.

 

La noi azi dimineata era zapada pe masini, s-a transformat in ploaie rece si urata. Ce vreme bleah, dar nu ma mai plang, asa e in fiecare an. Dupa care trecem direct la vara.

 

Spor la pregateli de Pastele ortodox, ar trebui sa ma apuc si eu pe maine.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 705
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Daniela, nu ziceam sa traiesc pe vecie ;) Doar intr-o excursie asa.

 

Daca vrei corabii, recomand Aivazovski, ucraineam daca retin corect mai de spita a treia dar imi placea de mica marea lui ca un fuior de ceata.

 

Adaug: transforma corabiile alea in submarine si foloseste-le de ele ca sa vezi minunile din apa

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Au sosit azi cărțile din Ro.

 

Ne uitam in fiecare seara de la Paști încoace la un serial. Ne place.

 

Silvia e in vacanța și dacă nu doarme la prietene, e la cai. Sau in oraș cu buna-sa și cu sora-sa. Ce viața! 

 

N-am noutăți, n-am inspirație, n-am răbdare sa scriu. Am așa o stare de nestare, aștept luna mai când am trei săptămâni de concediu și voi fi plecată.

 

Numai bine la toată lumea!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...