Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Psiholog adolescenti Bucuresti


Recommended Posts

Buna ziua,

 

Am nevoie urgent de in psiholog bun, verificat, pentru adolescenta problem anxietate/ depresie. De preferat in sector 6, am incercat in centru dar o ora dus, una intors, o ora acolo, se fac trei ore intr-un program oricum extreme de incarcat si solicitant.

 

Pentru ca o simt ca o urgenta, am pus aceeasi intrebare la capitolul de "panic" ... nu sunt convinsa ca am nimerit, rog moderatorii sa elimine una din postari daca e redundanta.

 

Multumiri anticipate.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

La policlinica Humanitas la capatul lui 336 este o dr psihiatra foarte draguta care este super Alina Vasile o cheama si e zana noastra buna! Actioneaza ca un psiholog, nu da medicamente sau alte alea cum se arunca altii decat daca e grava treaba. Si daca te duci cu bilet de trimitere e gratis!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

E f bine ca si locatie, poti sa imi spui te rog ce inseamna ca actioneaza ca si in psiholog? Poate merge o adolescent la ea o perioada de timp mai lunga pentru (psiho)terapie?  Diagnosticul este de depresie medie si tulburare de acomodare ... ce o mai fi si asta.

mERCI Frumos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...