Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pinguini in livada inflorita de irisi sub cerul instelat


Recommended Posts

Marion, tare neplăcută situația, te cred că te-ai enervat.

 

Antmil, de mult voiam să te întreb dacă nu mă înfiezi și pe mine?  [flo2]  Și eu vreau să învăț să fac pâine, avem un restaurant turcesc unde mai mâncăm din când în când și au jos la parter cuptor mare de cărămidă unde fac lipii pentru restaurant. Totdeauna stau pe lângă cuptor și chibițez brutarul. Data trecută când am fost am vorbit chiar cu patronul (turc de la mama lui) să mă primească învățăcel la cuptor și a zis că nu e nici o problemă, doar să-i zic cu câteva zile înainte. De abia aștept să am câteva zilele libere și acolo mă duc :).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 748
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Marion, ce faza de kkooooo!!!

 

antmil, welcome back ca sa zic asa :).

 

Fleur, maiculita, poleeei! Il urasc cu toata inima.

 

viviana, ce ma bucur ca ai rezolvat cu contractul. Eu sa stii ca deschid gura de fiecare data, de multe ori contractorii fac modificari fara probleme. Daca nu... macar am incercat.  

 

Nu pun la nimeni sare pe coada, da’ mai am 4 zile si plec in conceeediu! Abia astept, sincer!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fleur, imi pare rau de "vara" voastra.

Am ascultat melodia asta, care imi place - nu pot exprima in cuvinte cat de mult, nu pot descrie ce se intampla inlauntrul meu cand o ascult. In timp ce o ascultam mi-a zburat imaginatia la florile de gheata de pa masina voastra si la eric dandu-se in leagan.

 

asa ca ti-o dedic:

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cu painea. Asta-i alimentul meu preferat.

Imi place atat de mult incat de ani si ani eu am invatat sa fac paine. La cuptor. Framantata cu manutele mele cele doua, lasata la crescut, sau nu. Cu unt, cu masline, cu lapte, cu seminte, cu faina de secara, cu faina neagra, unsa cu ulei de masline. Patrata, rotunda, dreptunghiulara, mica, mare,  in colturi, impletita. Idei sunt din belsug.

 

Mvai si iese atat de buna, atat de gustoasa! Primesc medalii, aplauze, bale ce se scurg cand se afla ca fac paine. Toata lumea o apreciaza. Mai putin 2 personaje. Barbata-miu si fii-mea. Li se rupe. Ultima oara cand am pus-o pe masa m-au chestionat: de ce nu ne-ai spus ca nu avem paine?

 

Asa ca nu mai fac.

Masina nu-mi cumpar ca ma fac cat Dunarea cu maluri cu tot. As manca non-stop paine.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Antmil, cu proiectul, nu-i usor.  Nu stiu cat merit am, dar am ajutor si sustinere. 

Datorita ajutorului si sutinerii de aici, am stiut ce pasi am de urmat si am primit supraveghere tehnica obiectiva profesionala.

Acuma am o arhitecta-designer care ma ajuta in imbinarea elementelor.

In derularea lui, am cunoscut oameni extraordinari care ne-au sfatuit de bine.

 

e adevarat ca numai eu ma ocup de contracte si plati.  Si un mare merit il are barbata-miu ca a avut incredere in mine. Si m-a suportat.  [:D]

====

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...