Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pinguini in livada inflorita de irisi sub cerul instelat


Recommended Posts

Mi-am adus aminte de o perla a Marciei...cand am inceput eu jobul aici, avea 4 ani..intr-o zi am luat-o la mine la job...ii spusesem ca seful meu e indian....ajungem acasa si ea ma intreaba : auzi mami, da seful tau de ce nu are pene, asa cum au indienii ?  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))] 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 748
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

La Hermitage au o expozitie temporara cu tablouri ale pictorilor olandezi aduse de la St. Petersburg. Pentru aceasta expozitie au creat o harta iar pe margine sunt desenati toti pictorii expusi. Acolo unde nu au stiut chipul pictorului apare doar o palarie apartinand epocii in care a trait pictorul.....mi-a placut tare mult solutia gasita.

 

Chiar ingenioasa solutia! Pictori rusinosi care isi trag palaria pe ochi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ant, dar vara cum e? (eu nu stiu in ce stat stati)

 

Sint in Connecticut, chiar pe coasta (dar lucrez in NYC - Manhattan). In mod normal avem 4 sezoane dar in ultimul timp primavara si toamna parca s-au micsorat. Acum ar trebui sa avem temperaturi de 50F-60F...ceva mai ridicate la pranz. Vara ne invirtim pe la 80F. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi am avut zi de relache. Nu am fost in santier.

 

M-am trezit de la 6 dimineata, am citit si semnat contracte si anexe. Am facut diverse tabele in Excel cu ajutorul carora urmaresc platile, diferentele de curs valutar. Am facut plati.

 

Am primit o veste buna: s-a deblocat situatia cu gazele - uf!

 

Vreau sa-i cumpar fii-mii bicicleta Pegas, bicicleta mea sa o scot din portbagul masinii care este in garaj. Masina ce nu are bateria pusa. Voi avea de carat bateria aia, sa o pun la locul ei, sa pot deschide portabagajul.

Sau poate deschid usa de la sofer cu cheia, ma strecor, desfac bancheta din spate si scot pe acolo bicicleta. Dar sunt cam lunga si lata pentru asta.

Ca niciodata cand am dus masina in garaj am uitat sa scoatem bicicleta din portbagaj.

 

Nu de alta dar avem de gand sa biciclim.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...