Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pinguini in livada inflorita de irisi sub cerul instelat


Recommended Posts

  • Răspunsuri 748
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

program de vineri seara: vazut ultimul episode din "Anatomia lui Grey" (mi-am pus reminder saptamana trecuta sa nu uit de el, ca muream de curiozitate, fiindca episodul anterior m-a lasat in suspans), apoi facut oua umplute. si acum ma felicit ca nu le-am lasat pe maine (merg maine cu prietenele la una dintre ele acasa la un gratar - da, stiu, nu-i cea mai inteligenta alegere sa mergi cu oua umplute la gratar, dar le-au placut mult cand le-am facut de revelion, si cred ca nu ma primeau fara [:)] ), fiindca nu mi-am dat seama cat dureaza cand fac portie tripla fata de cea cu care-s eu obisnuita.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

BUna dimi,

 

Noi am lucrat in gradina din fata ieri toata ziua. La 3 se facuse asa de cald ca am dat stingerea si am intrat in casa o ora si ceva. Aproape am terminat, am mutat in ghivece 3 rododendroni care erau in pamant si in 2 ani de cand stam aici le mergea foarte prost, ca pamantul este lutos. Sper acum sa fie mai veseli. Si am repietruit aleile cu pietre tocate decorative in nuante de bej-roscat-alb. Inainte erau pietricele gri si erau cam triste. Si am facut un brau de piatra de-a lungul unui rond cu flori.

Din pacate gazonul e plin de papadii si trifoi. O sa reinsamantam si dam cu ierbicid special dar nu stiu daca mai scapam de ele... asta e, verde sa fie!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...