Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pinguini in livada inflorita de irisi sub cerul instelat


Recommended Posts

  • Răspunsuri 748
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Am rezolvat cu laptopul, am unul nou..am sunat la IT, am asteptat cam 30 minute pana au raspuns, tipa nu a putut sa-i faca nimic...asa ca a trimis tichetul meu mai departe....intre timp insa am decis sa merg la IT, intr-o cladire la 15 minute de mers pe jos de la birou (acolo am lucrat prima oara, e o cladire cu 8000 de angajati)...si mi-au dat alt laptop..tocmai cand ajunsesem la ei, am primit si e-mail ca sa merg sa-l inlocuiasca pe cel stricat  [:D] deci nu mai aveau ce-i face...am revenit, a trebuit sa-l las 3 ore sa instaleze ce avea de instalat..dar am si lucrat in acelasi timp..si nu am pierdut nimic din ce aveam pe celalalt...pfuu...merge mult mai bine, chiar daca e acelasi model ca cel vechi (care avea 10 ani).

 

Mobila mandrei vine maine dupa-masa, de-abia astept sa-i reamenajez camera  [:D]  si sa-i vad fata cand va veni acasa si va vedea mobila noua.

 

La Marcia nu au fost copii bolnavi (sau nu stiu eu de ei)...ea a avut de 2 ori streptococ si o data pneumonie (plus meningita virala)...dupa ce i-am scos polipii, nu a mai avut probleme..presupun ca a fost o legatura intre racelile ei frecvente si polipi.

 

Marco are vacanta si saptamana asta, e acasa cu motanul  [:D] imi povestea ca a dormit 4 ore la el in casa din gradina, se trezea doar cand il enerva vreo gaza...si dupa se culca la loc...ce mi-ar place si mie asa o viata: mancare, plimbare, joaca si somn. 

Ai mei au lasat-o pe Pinky pe-afara..vine in casa doar cand ii e foame sau somn...pana acum nu a incercat sa evadeze..se joaca cu Nero, prinde gaze, e tare fericita in gradina...cand vin ei la noi, va sta verisoara mea la casa si va avea grija de animalute..mai bine asa, decat sa o ducem la hotelul pt pisici  [ph34r] care nu e deloc ieftin (era 300 franci pt 3 saptamani..fara mancare, pe-aia o duci tu de-acasa). 

 

O zi faina va doresc. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mi-a amintit Ela de pisici....cum sa fac sa nu mai vina pisuca vecinilor la mine in curte? Am plantat marar si patrunjel, era atat de frumos....intr-o dimineata era tot la pamant. Am acoperit zona cu plasa iar apoi am gasit groapa la o floare si intr-un ghiveci. Cu ce pot sa dau ca sa nu mai vina? O deranjeaza un miros in mod special?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In weekend am numarat magnetii si avem 180  [ph34r] am fi avut mai multi, dar le-am dat si alor mei din ei...noroc cu dulapurile care sunt magnetice, ca altfel nu am fi avut unde sa ii punem...bucataria e plina de magneti si de vederi..Marco mi-a dat interdictie la cumparat magneti  [:D] dar o sa aduca si mandra cativa din India (i-a cumparat deja, m-a anuntat). 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa va zic una. La noi e mare intalnire azi cu managerii de sus de tot si se filmeaza. Si vine unul dintre receptionistii nostri si ne zice ca l-a vazut pe cameraman si e hot. Ne zice= noua celor care avem biroul langa al lui: eu, un manager= coleg din echipa mea si seful meu care azi nu a fost in birou. Colegul zice: hai sa-l vedem. Si ne ducem noi ca dudele hlizite (am mentionat ca este gay colegul?) si incercam sa spionam mai de la distanta ashea si dam nas in nas cu cameramanul, foarte- foarte hot [flirty] si foarte prietenos care ne intreaba elegant ce catam acolo. Am balmajit ceva ca vrem sa vedem unde va avea loc inatlnirea si ne-am intors hahaind in birou. Si am promis sa ne lasam de spionat ca nu suntem buni.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...