Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pinguini in livada inflorita de irisi sub cerul instelat


Recommended Posts

  • Răspunsuri 748
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Sunt bucuroasa ca am gasit, dupa multe cautari, un apartament care ne place. In curand semnam actele, sper. Are tot ce voiam, mai putin orientarea spre spate, dar e ok, avem geamuri termopan. Camerele s mari si luminoase, orientate spre sud, bucataria incapatoare si f important avem garaj. Uf sper sa mearga totul bine si sa fim mutati pana de 1 iulie.

 

M am mai linistit, tare s stresante si obositoare cautarile astea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata! 

Ploua torential si ma bucur. Tare uscat era pamantul, trebuia ploaie.

 

Roxana, vacanta placuta in continuare! Ce culori au marea si cerul, parca e poza dintr-o vedere [:)]

 

Fleur, ma bucur mult ca ati gasit apartamentul dorit! Spor la mutat! 

 

Laura, spor la treaba, sa termini ce e de facut la munca, sa va bucurati din plin de weekend! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara,

 

Vad ca ma ‘joc’ singura pe ghetar. 

 

Intrebare: sunteti stangace? Imi trebe niste observatii despre chestii zilnice care merg invers la voi. Stiu de fermoarele care vin peste mana, foarfece ‘ergonomice’, canile cu mesaj care e pe ‘spatele’ canii. Altceva?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fleur, felicitari pentru apartament! Mult noroc la mutare si la adaptare, sa aveti o viata minunata in el! [flo2]

 

 

Am avut o saptamana ca la nebuni! Cu doua mici pauze de folk si relaxare, ieri si alaltaieri, si in rest la foc continuu, incat abia am avut timp sa mananc cate ceva. pe langa toate taskurile de zi cu zi au mai fost si ale traininguri care s-au nimerit toate taman acum.

 

o sa mai am ceva de genul asta la jumatatea lui mai, imediat dupa ce ma intorc din Vama - aaaa, v-am spus ca merg la 3 seri de folk care prevad ca vor fi minunate? [pk]

 

deci dupa ce ma intorc, pe langa programul obisnuit, s-a gandit firma sa ne mai trainuiasca o tura - in "expectation management", "writing for impact", "influencing and persuation" si "delivering presentation". toate sesiuni de cate 3 ore in mijlocul zilei - cand se termina probabil n-o sa stiu pe ce sa pun mana mai intai.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aaa, ieri inainte de folk am fost si la o lansare de carte: "Revertis", a Laurei Nureldin. inca n-am inceput-o, e ceva cu vampiri [fri] si mi-am mai luat si "Confuz" a lui Alex Andronic - ca el e partonul crasmei in care a avut loc lansarea. Pardon, bistro [:)]  am un feeling ca a lui o sa-mi placa mai mult.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello pinguini,

m-am delectat cu pozele puse de laura. superba primava in Romania! si aici 3 luni/an totul inverzit si pomii infloriti, e o frumusete!

 

Fleur sa va fie de bine in noul apartament, ma bucur ca v-ati gasit ce doreati.

Doar de curiozitate, casele sunt f scumpe si pe la voi...sau apartamentele sunt mai aproape de oars...care e treaba...de ce apartament si nu casa?

 

Ioana eu nu sunt stingace, dar in americca din cate stiu sunt f multi stingaci...scrisul, felul in care tin creionul mi se pare f aiurea.

 

citesc acum brad Meltzer-The President's Shadow...e ultima carte dintr-o trilogie. imi place f mult cum scrie, mai ales ca multe facts din viata preseddintilor American, si din istorie sunt adevarate.

 

in una din cartile lui am aflat de acel japonez care a supravietuit la amindoua bombele, era in delegatie la Hiroshima si apopi s-a intors acasa la Nagasaki...culme aca a trait pana la 90+ de ani.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...