Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pinguini in livada inflorita de irisi sub cerul instelat


Recommended Posts

Anja, la sfarsit de iunie o sa fie gata casa. Pana cuma sunt multumita ca materialele au costat mai putin decat estimarea cu vreo 3000 euro.

Dar dupa aceea trebuie sa fac curtea, gardul, aleile, sa cumpar centrala si mobilierul. Usile.

E posibil ca in septembrie-octombrie sa ne putem muta.

 

Rigoletto, da, e posibil ca nici mie sa nu-mi fii placut. Dar poze cu mobilul fac? Ca asta ma enrveaza pe mine destul de mult.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 748
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Anja, la mine in curte lalelele s-au trecut. M-am mirat cand am vazut in pozele Mihaelei narcise, la noi s-au trecut demult. Saptamana trecuta am avut temperaturi neobisnuit de mari dar acum e frig si ploua. La Keukenhof le planteaza la diverse adancimi ca sa fie cat mai mult timp inflorite, daca mergeti sper sa mai gasiti.

Pe mine ma fascineaza mai mult campurile de lalele din jurul Keukenhof-ului.

Las o poza facuta weekendul trecut, e facuta din masina cand stateam in trafic, deci nu e foarte relevanta. edit: se pare ca nu pot sa pun poza

post-126830-147402_thumb.jpeg

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

superbe pozele, Mihaela! felicitari! cel mai mult imi place cea cu Silvia [:)]

 

eu am bantuit azi toata ziua, abia acum am ajuns acasa. am fost cu niste prieteni la Manastirea Chiajna. faina idee, numai ca acolo am descoperit ca n-avem ce face mai mult de cateva minute, cat am facut cateva poze. pacat ca nu fac ceva ca lumea din ea.

 

de acolo ne-am dus la ferma animalelor, pe undeva prin Pantelimon. nici acolo n-am stat mult (nici macar n-aveam vreun copil cu noi, caruia sa i se para interesant).

 

pranzul l-am luat la Taverna Racilor - foarte fain, recomand (n-am mai fost pana acum). de acolo ne-am mutat la ala terasa. imi place mult in sectorul 3, e mult verde.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mihaela, pozele sunt superbe, și suita de trei, și cea cu intrarea în grădină!

 

Rox, nu ne mai pui poze? Cum a fost? Ce-ați văzut?

 

Fleur, să fiți fericiți în noul apartament!

 

Viviana, dacă îți expiră cardul în mai ar trebui să fie valabil până la finalul lunii, nu? La cardurile mele așa a fost.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...