Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pinguini in livada inflorita de irisi sub cerul instelat


Recommended Posts

Ioana, la noi nu se fac mari rabaturi la tineret in afara orelor de scoala de soferi menite pentru preventie (defensive driving). Asigurarile nu prea ofera nimic in acel sens (dispozitiv de monitorizare) pentru cei sub 25 de ani. Defensive driving costa undeva la $800 oricum pentru un 10% discount! Deci, imagineaza-ti cit e rata daca imi vine sa dau $800!

 

 

Da, anul viitor trebuie sa iau actiune cu lalelele...sint chestii de stropit scarboase, dupa cum zici. Insa este prima oara in 7 ani cind s-au dat caprioarele la florile mele. Mergeau doar la vecina...la mine nu intrau. Iata ca s-au obraznicit!

 

 

Mianna, nu sint la curent cu muzica folk (nici pe departe), dar imi pare rau! Cind ajung acasa o pun sa o ascult si eu (la servici nu mai avem voie youtube...doar pe telefon mai intru).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 748
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

buna seara,

Eu sunt la tara. Am fost toata ziua pe santier. Nu ca as fi facut mare lucru, dar macar mi-am facut simtita prezenta.

Au montat schelele si deja au pus polistiren pe jumatate din prima fatada.

E asa un aer curat, cred ca la noapte o sa dorm neintoarsa. Raman aici la prietenii mei.

fii-mea e acasa cu craniile ei si cu prietenii ei. Le dezinfecteaza si lacuiesc. Vrea sa opreasca unul si sunt destul de furioasa. Am de gand sa il aduc aici si sa il pun in garaj.

Cred ca or sa zica muncitorii aia ca ne lipseste o doaga.

 

Ieri am aflat ca a murit un prieten din Belgia de care ma leaga multe amintiri din tinerete. Am fost trista.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Viv, tie iti era simpatic Stelian Tanase, nu?  [:)]

 

azi i-a reusit o perla care nu mai tine de typo.

 

http://www.stelian-tanase.ro/ma-tem-sa-imbatrinesc-in-romania/#comment-20647

 

 

Dan Pavel de la care a preluat articolul e un amic de FB de-al meu,

https://www.facebook.com/dan.v.pavel?hc_ref=ARSH8A23kLr8hGLFFqEj7HbFWatFBjJ5tuOk0-mn9NraX1sx-CyCZoHNUvviBhRNObU&fref=nf

 

fara nicio legatura cu poza, care e a politologului cu acelasi nume.

 

amicul meu a postat asta:

 

"Îmi preia Stelian Tănase articolul pe blogul lui, fără link, fără nimic, pune poza lui Dan Pavel analistul politic și consilierul lui Gigi Servietă și cere păreri de la cititori. Jurnalism, te halesc! Meserie, brățară degeaba. Sunt blestemat, mă, blestemat în vecii vecilor să rămân confundat până la pieire cu politologul, cu managerul de campanie al Arhanghelului Luminii. Cred că și pe piatra de mormânt o să-mi stea scris: ”Aici se odihnește Dan Pavel, politolog, analist și consilier politic, născut în 1958 și mort la vârsta de 164 de ani.”. Mă, dar urât trebuie că mai arăt în pozele de profil dacă crede lumea că eu sunt trecut de șaizeci de ani. Trebuie să mă caut... "

 

[:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Mianna, vai ce duda a facut Tanase!

 

ce-i un pic mai ciudat e ca nici nu mi-a aprobat comentariul in care atrageam atentia asupra greselii, desi comentarii postate dupa el sunt aprobate. ok, sa nu-l aprobe, dar macar sa schimbe poza si sa introduca linkul care duce spre persoana corecta - dar n-a facut nici asta [fri]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...