Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pinguini in livada inflorita de irisi sub cerul instelat


Recommended Posts

re: tanase - ehe, e greu sa admita ca a gresit.

 

Intrebare: coafezele la care mergeti voi au vopsea 'de salon'? Ca a mea (din Buc) nu are, ma duc cu vopseaua mea si in comert nu gasesc niste nuante de rosu asa turbate cum imi doresc.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 748
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ioana, da merg la coafeza si are produsele ei, INsa coafeza este brazilianca si putin excentrica asa ca niciodata nu ies la fel de acolo...e un soi de loterie. NU am niciodata aceeasi nuanta de par de doua ori la rind! Basca nici nu stiu cind ies de acolo...programarile sint un soi de ora orientativa :) :) Insa fata de americance care se pling incontinuu ca am par mult si des si ofteaza la nesfirsit cind merg la ele, mai bine asa!!! 

 

Azi am intrat la servici, mi-am deschis emailul si m-am pus pe un plins zdravan de tot. Colega mea se ingrijorase si a venit glont la mine sa ma intrebe ce am!!! Ei bine, cumnata mea (una din surorile sotului meu - are surori gemene identice la 15 ani diferenta de el) s-a casatorit (eloped) la primarie. Era logodita cu prietena ei de un an de zile (ele doua sint impreuna de vreo 4 ani) si avem programata nunta mare in martie (o face in Florida). 

 

Au devenit ingrijorate de climatul politic si au zis ca mai bine acum decit sa aiba surprize mai tirziu. Au avut martori doar pe sora geamana cu sotul ei (care a inregistrat pentru noi)...sint atit de frumoase si de fericite!!! Sintem jurati pe cuvint de onoare sa nu dezlegam secretul parintilor care s-ar supara sa stie ca s-au casatorit deja (parintii noi cumnate si socrii mei inca nici nu s-au cunoscut...urmeaza acum in iunie cind plecam toti in croaziera)!!! Filmuletul este pentru noi (fratii si surorile cu partenerii de rigoare - ei sint 5 frati/surori in total). 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Antmil, trebuia sa zic: intreb de coafezele din Buc, ca nu am suficiente fonduri sa zbor la NY doar ca sa ma vopsesc. Cand oi castiga la Lotto, poate vin si eu la brazilianca ta! ;)

 

Mie imi place sa ma vopsesc nuante diferite. Folosesc insa vopsea fara amoniac, care ma face sa lacrimez groaznic si imi da senzatia de arsura pe scalp, si nuantele sunt putine.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari cumnatei! Sa fie fericite multi ani impreuna! Sint sigura ca a fost in moment foarte frumos si emotionant. 

 

Elopmentul ala ar fi fost si mai romantic daca nu era cauzat de teama de unii care se considera indreptatiti sa se uite in chilotii celor din jurul lor. :( 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Antmil, trebuia sa zic: intreb de coafezele din Buc, ca nu am suficiente fonduri sa zbor la NY doar ca sa ma vopsesc. Cand oi castiga la Lotto, poate vin si eu la brazilianca ta! ;)

 

Mie imi place sa ma vopsesc nuante diferite. Incerc insa vopsea fara amoniac, care ma face sa lacrimez groaznic si imi da senzatia de arsura pe scalp.

 

Daca cistig eu la Lotto, promit ca te invit la o tura de surprize la brazilianca mea!!! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[flo] Multam [:)]

 

Adaug: s/ar putea sa ai mai multe sanse decat mine, ca joc cam de 3 ori/ an. :)

Daca nu as fi intr-un grup la servici care joaca saptaminal din oficiu (adica avem o persoana care se ocupa: strange bani, cumpara biletele, le scanaeaza si ni le trimite mura-n gura pe email) nu as juca nici de 3 ori pe an. Daca castig, impart premiul mare cu alte 4 persoane...ramine de un bilet la NY dus-intors!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...