Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pinguini in livada inflorita de irisi sub cerul instelat


Recommended Posts

 

 

Sunt in Buc in prima saptamana din iunie. Cine ma duce si pe mine la raci/ coaste/ cozze?
Eu, eu! Da' alege, ori coaste, ori cozze, ca nu le-am gasit (inca) impreuna. De raci nu promit, ca n-am idee cand se gata prohibitia.

 

Si ca intrebai de coafeze - a mea lucreaza cu vopselele ei, de la Keune.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 748
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Am fost azi la creveti. Au fost buni, fara sosul ala dubios (da' e drept ca au fost creveti adevarati, care trebuiau decorticati, nu chestii de-alea mici si roz gata curatate). Am descoperit ca imi plac mai mult homarii decat crevetii (ma rog, al nostru era homar, al tipei care a comandat dupa noi era " lobster", ma scuzati [:-)))] ), dar cel mai mult si mai mult imi plac midile sub orice forma - azi pane. Si hamsiile erau delicioase! Am mai luat si o dorada bunicica (eram 4 oameni, am luat toate astea si a mancat fiecare din toate).

 

Singura chestie care nu ne-a placut a fost muzica buntzi-buntzi data foooarte tare. Asa ca ne-am retras la " La Copac", unde erau prietenii nostri folkisti, plus Marius Batu, si Radu Almasan de la Bosquito (s-a cam ingrasat). Aici a fost o atmosfera tare faina, cu putina chitara rece (mai putina decat mi-as fi dorit eu, da' a fost ok).

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

re: tanase - ehe, e greu sa admita ca a gresit.

 

Intrebare: coafezele la care mergeti voi au vopsea 'de salon'? Ca a mea (din Buc) nu are, ma duc cu vopseaua mea si in comert nu gasesc niste nuante de rosu asa turbate cum imi doresc.

Au vopselele lor profesionale care nu se compara cu alea de pe piata.

Pot vorbi cu Silvi sa vad unde merge ea - care vrea tot rosu turbat.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bună dimineața!

 

Rox, foarte faine pozele și faini și voi!

 

E bine când avem liber câte o zi-două, dar azi s-au adunat toate lucrurile nefăcute din 3 zile... zici că mi-a explodat Inboxu'.

 

Mai trec când reușesc să mă eliberez.

 

O săptămână ușoară la treburi vă doresc.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Mianna, poate ma lipesc si eu la coafeza ta, daca Keunele are nuante rosii aprins. Pe unde este ea?

Si ce muzica e aia buntzi-buntzi?

e pe Mantuleasa, adica in zona Unirii. daca vrei iti dau numarul de telefon - trebuie facuta programare din timp, ca tipa tine seminarii si e plecata destul de mult timp.

 

bumti-bumti (sorry, am gresit in mesajul anterior, cand am scris-o cu N) e muzica aia moderna pe care n-o suport eu [:)] n-am botezat-o eu asa, ci i-am auzit pe altii folosind termenul asta.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...