Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pinguini in livada inflorita de irisi sub cerul instelat


Recommended Posts

  • Răspunsuri 748
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Mi-au ajuns ieri ghetele colorate (sincer uitasem de ele)...sunt frumoase...le port la toamna, acum a trecut timpul lor.

 

Am facut azi curat in bai si bucatarie...dupa-masa merg sa mai cumpar cate ceva pt duminica...si cam atat pe ziua de azi...bine ca maine e sambata. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce amanunte stiti despre faptul ca anul asta academia Suedeza nu mai anunta/acorda Nobelul pentru literatura?

Stiu ce e vorba despre un scandal de hartuire legat de membrii comisiei de literatura, dar nu cunosc amanunte.

 

eu nu stiam nimic pana azi, când am citit pe BBC.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred că am citit acum ceva timp că au rămas fără cvorum.

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Pentru Viviana, niște poze care ne spun că lucrurile puteau sta mult mai rău decât în garaj (de aici :))

 

post-19501-0-23544800-1525435853_thumb.jpg

 

post-19501-0-67123000-1525435870_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana, sanatate multa Patriciei si sper sa ajunga la weekendul cu pricina!

 

Ella, te unge la suflet cind iti fac copiii complimente...ai o legatura tare frumoasa cu adolescenta ta! 

 

Danielag, spun "pass" la palarii :) :) :) 

 

Viviana, deja ai devenit experta la hamleti :) 

 

Auzisem ceva despre premille Nobel si scandal dar nu aveam detalii. Oricum nu ma mai mir de mult si sper sa nu se ajunga la o suprasaturatie de vesti de acest gen care in loc sa aduca o schimbare aduc blazare si dezinteres. 

 

Aseara am avut ultimul concert al pruncului in cariera de licean. Normal, in sala cind toti au facut reverenta de final ca "seniors", m-a busit plansul. Noroc ca lumina a fost stinsa, aplauzele au fost furtunoase si nu m-a vazut nimeni. Va las o poza cu el pe picior de plecare din casa...normal, in mana are cina (pe care nu a avut timp sa o manance cu mine ca a stat o ora in baie sa se ferchezuiasca). 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...