Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Vintage


Recommended Posts

Eu am apretat foarte mult la viata mea. Am apretat in special lenjeriile si fetele de masa. Nu puteam dormi daca lenjeriile nu fosneau. Acum m-am maturizat si m-au parasit piticii.  [:)]

Me tooooo!!!!!! [:)]

 

Adoram sa dorm in lenjeria brodata si scrobita.Fostului sot ii faceam niste camasi de m-a rugat la un moment dat s anu le mai apretez asa tare ca-l deranja gulerul!!! [batcap]

 

Dar da...erau alte vremuri.

 

Da, asa este ,pentru asta am nevoie de apret,intradevar se aseaza altfel o fata de perna,un servetel brodat sau un napron daca e scrobit!!!!Macar pentru pozat si tot arata bine...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 14
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Dana, eu nu apretez, dar mama si sora mea, da. Ia din Romania sau roaga pe cineva sa iti trimita de aici. Sunt solutii de apretat de la firme autohtone (Nufarul, etc)

Uite ca e o idee,nu m-am gindit la asta!!!

 

Ai idee,e in spray sau trebuie s-o prepar eu?

 

Recunosc ca ideea de spray ma incinta ,pentru ca eu nu apretez multe deodata,deci cumva ar fi ineficienta varianta sa o prepar eu.

 

Desi daca nu gasesc si nu sunt multumita de ce voi gasi(ca e posibila si varianta asta,asa cum nu sunt chiar multumita de ceea ce am acum pentru rufe albe/deschise la culoare)ma gindesc sa fac si s-o pastrez cumva in sticla...vad eu,adica am idee,mi-e greu sa o expun in cuvinte. [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...