Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

Anja, pana in iulie folk da, ca inca se mai canta in Bucuresti. Soare sper sa mai fie - azi a fost urat si un pic mai rece, dar am stat totusi la terasa. 

 

In rest cred ca v-am mai zis ca in iunie vreau sa zugravesc. Nici macar tot vastul meu apartament de doua camere, ci doar jumate din el - sufrageria, bucataria si holul; las pe anum viitor (sper sa nu-mi piara elanul) dormitorul, baia si balconul (la care este mult de munca). Nu ma incumet altfel, pentru ca am tot felul de maruntisuri pe care le voi muta in dormitor, altfel nu se poate. Am inceput de azi cu impachetarea bibelourilor, maine vreau sa incep sa duc din carti.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 786
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Folk in Parcul Titan, in memoria lui Florian Pittis. Dupa ce am obosit stand pe iarba, m-am plimbat un pic pe malul lacului, apoi m-am parcat la Taverna Racilor, de unde se aude concertul, iar midiile pane sunt delicioase!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara,

 

Multam mult pentru urari si va pupam pe toti. 

Noi am haladuit prin 15 locuri, profitand la maxim de vremea buna. Scuip in san ca asa ‘vara’ lunga ca acum nu avutam decat prin 2014 cred.

 

Mianna, hai la raci sa mergem. Ajung in 26 si o sa am diverse treburi admin de rezolvat, propun ori 27 seara, ori 30-31 seara. Am gasit si telefonul romanesc! Era intr-o cutie de jucarii la fete in camera, deci probabil nu tata l/a pus bine ci Julia. Pana ajung in Ro insa nu-s contactabila pe el, nici macar pe whatsapp pe care trebe sa il actualizez. 

 

Viv, vii si tu da? Vedeti pe cine mai luati, the more the merrier ;)

 

Tot Viv, in poza aia am vazut repede curcubeul si fetele care... se pupau. Sunt chioara eu, ca ele se uita la un telefon, ceva, dar credeam ca a fost ptr Ziua Nediscriminarii care a fost zilele trecute. Si pe potrivea si curcubeul!

 

Anja, daca ai pus filme le-am ratat :( Felicitari insa pentru premiu.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Viv, vii si tu da? Vedeti pe cine mai luati, the more the merrier ;)

 

Tot Viv, in poza aia am vazut repede curcubeul si fetele care... se pupau. Sunt chioara eu, ca ele se uita la un telefon, ceva, dar credeam ca a fost ptr Ziua Nediscriminarii care a fost zilele trecute. Si pe potrivea si curcubeul!

 

 

vineri, sambata si dumnica a avut loc la, romexpo, ComicCon-ul.

Acolo a fost facuta poza.

Fii-mea s-a imbracat ca un personaj din jocul LOL, a avut peruca rosie si ochi albastri.

Printre altele a participat si la un mic concurs a jucat  League of Legends si a castigat o drona. Aseara o zbura pe aici prin casa spre disperarea pisicii si incantarea micutei.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Frumoasa si sarbatorita, frumos si tortul! 

 

Fii mai specifica - vorbim de mai sau de iunie? Daca e mai, as prefera 27, dar e ok si in celelalte zile (mai ales 31 - nu stiu daca stii ca la noi e liber in 28 mai si in 1 iunie)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...