Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Trebuie sa va scriu. Ma uit la botezul celui ce-al treilea copil al Pintesei Madeleine, am prins sfarsitul. Toata lumea rade in biserica....Surioara cea mare si-a scos pantofiorii si a inceput sa danseze in jurul mamei pe muzica de botez. Apoi toti ceilalti copilasi au inceput sa danseze si sa isi scoata pantofii...Mi-au placut de mor, plus naturalelea cu  care parintii, bunicii, bonele i-au lasat sa faca ce vor. Nu s-a crizat nimeni, doar zambete...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 786
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

printesa Madeleine are barbatu' ala misto? [:D]

(io m-am prins de diferente, dar sa stii ca nu vreau sa ma dau mare :). amândoi au cantat foarte ok, ca vorbim de amatori aici. eu una as fi fost ca o gogoasa umflata de mandrie, sa stii!!! si ca sa ma oftic si mai tare zic ca blanosu ticalos tot asa cu usurinta si feeling canta. ca iar ma apuca amocu'...!!! :( )

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Normal ca sunt mandra de ei... dar acu nu fura la forma maxima...Adica Thomas canta piese mult mai grele, el e cu feelingul:))), degi Mozart, Scarlatti, Chopin, ect. Iar Nicho e cu technica. Adica zice profa zice ca are o technica de unul la 100:))) si de aia poate canta melodii foarte tehnice,  pe care le canta si ea, adica, Rachmaninoc, Beethoven, Prokofiev, ..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anja, super, super mi-au placut baietii! Multumesc ca ai pus din nou link-uri.  Felicitari pt talent si munca! (mergand din link in link am ajuns la filmul cu concertul lor de la 5 ani. BESTIALI!!! [:-)))] [:-)))] [:-)))]    Stiu ca nu as fi ras daca eram in locul tau, dar foarte amuzanti au fost, cel putin privind acum, dupa atatia ani)

 

Ella, ma bucur pt Marcia ca a avut un bal reusit. [:)].

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ahh, Laura, concertul de la 5 ani este cel mai pretios moment... Iti spun ca am ras si atunci (mai ales dupa, cand i-am scos la inghetat). Ma bucur e ca sotu' s-a tinut tare pe pozitii si a filmat,.  Imi amintesc, ca acum, cum le promiteam jucarii, inghetata, numai sa termine de cantat:))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...