Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Buna dimineata! 

Multumim pt ganduri, Bianca e mai bine. Deocamdata nurofen si pastile de supt i-am dat, cred ca scapa fara antibiotic data asta, 

 

Ioana,  [flo2]  mama e bine. Azi e la Iasi, la RMN si control la neuro, la medicul ce a operat-o. Speram sa fie vesti bune. 

 

Viviana, esti o mama foarte cool. Sunt constienta ca sansele sa se apuce de fumat sunt f mari la toti tinerii, macar sa incerce, de curiozitate , din teribilism, pt ca asa fac toti din jur (si eu am facut-o), dar eu nu cred ca as accepta sa fumeze in prezenta mea. 

Interesanta arhitectura casei (nu stiu de ce, dar ma asteptam la ceva mai "traditional". E foarte cool, abia astept sa ne arati poze cu ea gata). 

 

Nici pisicile mele nu se agata intentionat de perdele, dar mai nimeresc cu ghearele in ele cand sar pe pervaz, sau se apuca de vanat vreo musca ce ajunge in casa. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 786
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Bun dimineata,

Laura, nu cred ca sunt o mama cool. Nu imi place ca fumeaza. Are 20 de ani. Chiar daca as impiedica-o sa fumeze in prezenta mea sau in casa ar fi inutil. Tot o va face. Are niste banuti ai ei castigati dintr-un job part-time, asa ca... aleg calea cea mai simpla negeneratoare de discutii inutile.

 

In alta ordine de idei fumatul a aparut dupa despartirea de Suspi.  [aerob]

 

Cu casa ce sa zic? Nu are o arhitectura care ma reprezinta si pe care mi-am dorit-o. A fost alegerea fii-mii si a lui ta-su. Interesant este ca au ales-o independent unul de altul. Eu doar m-am supus. Cred ca, totusi, o sa fie frumos sa stau sus pe terasa circulabila si sa ma uit la stele. Am tras sus si teava de apa si cine stie in viitor poate-si face Silvi un jacuzzi. 

 

Laura ce frumos acolo la voi! Asa sper sa arate si curtea mea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

35142868_10156302499670821_8947268908885

 

Permiteti sa raportez!

 

Suntem in efectiv complet de o luna si trei zile.

 

Bebele s-a nascut mai greu decat sor-sa cu echivalentul a doua pene. Concluzia mea e ca eu nu stiu sa fac copii mari. Nu conteaza absolut deloc.

 

Bebele seamana cu Basescu. Pai da, parul incepe mai spre ceafa, si nu deschide niciodata amandoi ochii in acelasi timp. Asa am functionat primele doua saptamani, priviti altenativ, niciodata concomitent. Exceptie: cand se uita la Vivi. Acum e mai bine, par nu prea mai are deloc. Si a reusit sa-si sincronizeze pleoapele.

 

Poza nu e prea limpede dar e preferata mea. 

 

Va multumesc pentru toate gandurile bune!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Servus pinguini


Eu nu vad pozele  [zirea]

 

Black, ma bucur ca sunteti ok..si poate ne vedem in august  [il]

 

Am primit vinerea trecuta un raspuns de la Consulatul Romaniei la Berna, de nu stiam daca sa plang sau sa rad  [batcap]am intrebat ceva si raspunsul a fost : "doamna consul este in concediu pana pe 24 iunie, asa ca revenit atunci"  [fal] 

La noi azi e racoare, mai devreme a plouat...maine vor fi 16°.

 

Mai e putin si vin ai mei, de-abia astept.

 

Am notat in agenda meciurile de la campionatul mondial  [:D] eu sunt pt Germania.

 

Pe 23 mergem iar la degustare de vin in Wallis, vin cu noi si socrii si unul din gemeni cu prietena lui..o sa dormim acolo, am rezervat camere la pensiunea de langa.

 

O zi faina sa aveti. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...