Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 786
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

va pup pe toate  [hia]

 

Black minunati! sa fie sanatosi!si norocosi!  [il]

 

eu as vrea sa fac cursuri de somelier.una din pasiunile mele-vinurile  [batcap]  [alcool] sper sa plec de-aici cat mai curand si sa incep alta viata...asa cum o vreau!

 

va citesc,atata cat m-a lasat omu'de serviciu  [alcool] insistenta si eu ca el...

 

va pup [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In sfarsit pot si eu sa vad. Azi am fost la oftalmolog. Chestii, picaturi, scuipaturi cu aer, cert e ca stau binisor si pot amana operatia - ca numai de asta nu aveam chef.

 

Asa ca acum pot si eu sa admir Veveritel si abia astept sa ma ia la plimbare prin parc. si bineinteles abia astept sa o vad si pe cataratoarea de Vivi - nu am mai vazut-o de multisor.

Poza e tare emotionanta. si eu cam pisacioasa din ochi.

 

In timp ce vedeam din 2 in 2 mi-a venit si contractul de la gaze. Va inchipuiti ce frustrare pe mine ca nu-l pot lectura.

eh, am facut-o acum vreo juma de ora. Nu stiu daca sa ma bucur, sa ma enervez sau habar nu stiu ce sa simt. Complicate sunt caile...

 

Saptamana viitoare Silvi pleaca 6 zile din tara, nepoata-mea cu familia se duc la sora mea in USA. O sa-i tin pumnii stransi sa aiba o calatorie perfecta cu fetele. Are curaj ca pleaca si cu aia mica, mica atata drum.

 

Voi fi LIBERA. Libera sa ma zbat mai mult.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Black, sa va traiasca flacaul sanatos si norocos! Poza e minunata.

 

Noi cu mutarea. Cine se ocupa de toate detaliile administrative va las sa ghiciti. Azi am anulat telefonul fix cu data mutarii si am mutat serviciul de internet. La electricitate am facut deja mutarea, gaze nu am. Telefonia long distance o pastrez sa vorbesc cu taica miu, pot apela de pe mobil, sun de pe mobil la un nr fix si apoi formez nr international.

 

Laura25, vad ca ati intrat oficial in adolescenta  [:)] . Sa fie cu noroc perfectiunilor tale gemene si sa treaca lin anii astia. M am minunat ce diferenta de inaltime e intre ei, aveam impresia naiva, de parca nu as fi fost profa de stiinte, ca gemenii cresc identic. Poate gemenii identici. Imi amintesc ca aveam la gimnaziu colegi de clasa gemeni baiat si fata, foarte diferiti fizic, fata robusta si mai mica de statra, baiatul inalt si slab, fata cu parul cret, baiatul nu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...