Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 786
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

buna dimineata

 

la noi saptamana s-a terminat cu vesti proaste, socrul meu nu a mai rezistat. deci acte, inmormantare, lucruri din astea. am avut noroc si Eva a avut excursie, Patrick a insistat sa vina si s-a comportat exemplar si responsabil.

 

acum ne pregatim de ultima festivitate, ca lectii nu prea se mai fac.

 

Fleur, spor la chestiile administrative, sa se termine rapid si cu bine.

 

Viviana, spor si tie in toate. si aici e foarte mare umiditatea, a inceput si noaptea sa nu mai fie racoare. la 8 azi dimineata erau 24 de grade deci e vara in toata regula.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura, multumesc de urari! 

 

Fleur, da, e diferenta de mai bine de 20 cm intre ei. Si ca personalitate, inclinatii, pasiuni sunt foarte diferiti. Imi place insa, ca (in ciuda certurilor continue intre ei) in afara casei, isi iau apararea, se protejeaza unul pe celalalta, fac echipa cand e important. 

 

Rox, [grup] ! O imbratisare mare! [:(]

 

Viviana, ma bucur ca ai rezolvat, macar deocamdata, cu ochii. Drum bun Silviei! Vacanta placuta! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumesc mult tuturor [flo]

 

avem si mediile incheiate la blanos, (bineinteles ca is ofticata ca a dat rasol la niste materii secundare care in loc sa il ridice nitel l-au tras in jos.... asa ceva... ma ucide cu lipsa asta de interes); deci oficial vacanta, vineri mergem la festivitatea de inchidere

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bună ziua și de la mine!

 

Rox, condoleanțe! 

 

Viviana, nu am apucat să scriu când ai pus poză cu casa, tare fain arată. Poți să-mi dai detalii despre izolarea terasei, dacă te rog? Trebuie să izolăm și noi la al meu și acolo s-au încercat N soluții în 40 de ani, din timp în timp tot se infiltrează apa :(. Cu contractul de gaze nu te întreb, știu că și ai mei și-au făcut părul creț cu el...

 

Laura, La mulți ani minunaților tăi! [s] [s] Să facă tot timpul echipă! Sănătate Biancăi.

 

Ioana, îmi place avatarul tău nou.

 

Velvet, ce interesant, somelier. Cât durează cursurile?

 

Marion, voi cum mai sunteți? Copiii au terminat școala sau mai au?

 

Fleur, spor la împachetat!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

daniela am scris in acelasi timp,la minut  [:D]  inca nu m-am interesat,ca aici oricum n-am unde...dar visez...multe.si voi reusi  [vampa]

 

L.E. din ce-am citit dureaza in jur de 200 de ore de practica si teorie si costa cam 2000 lei.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...