Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 786
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Vai, nici eu! 

 

In Thailanda am fost la acvariu și era o chestie in care îți băgai picioarele și peștii (niște Pești speciali, nu mai știu cum se numesc) iti mâncau pielea moarta de pe picioare. Eu nu am putut rezista, am crezut ca mor, așa ma gadileau :)). Ai mei n-au avut treaba, s-au distrat :). 

 

Foarte frumos meciul, eu am ținut cu golurile :). Multe și frumoase, de ambele părți :). 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vai, nici eu! 

 

In Thailanda am fost la acvariu și era o chestie in care îți băgai picioarele și peștii (niște Pești speciali, nu mai știu cum se numesc) iti mâncau pielea moarta de pe picioare. Eu nu am putut rezista, am crezut ca mor, așa ma gadileau :)). Ai mei n-au avut treaba, s-au distrat :). 

 

Foarte frumos meciul, eu am ținut cu golurile :). Multe și frumoase, de ambele părți :). 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna de dimineata,

Na, ca a venit si we.

Azi is baby sitter pana maine. A incercat mama bebelinei sa faca bagajele si nu a reusit. Pe o parte aseza rufele in geamantan, pe cealalta le scoatea bebelina. 

Asa ca acuma ma duc sa dau cu aspiratorul sa fac disparut parul de pisica de pe ici - colo, sa schimb asternuturile si sa scot paturile ca sa-i fac moale in caz ca o sa cada din pat.

Numai cand ma uit la paturile alea groase ma ia cu transpiratii.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Seara buna si de la noi.

Mai bag si eu cate in ochi pe aici din cand in cand, si am zis ca are fi frumos macar sa mai salut lumea :).

Acum ca am salutat-o, ma intorc la citit din urma, ca pentru prima data dupa luni de zile am si eu in sfarsit timp liber, scoala am terminat-o (primul semestru) si am si soacra in vizita, deci un ajutor in plus.

Si m-am trezit ca nu stiu ce sa fac cu arata timp liber, dupa o jumatate de an nebuna, cu plecat la 8 de acasa si intors dupa 10 jumate seara, am ramas doar cu 5 ore de mers la munca si nimic altceva de facut!! Asa ca ma pun pe lecturat forumul :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Domnisoarele mele sunt maaaari, nici nu-mi vine sa cred ce repede au trecut anii.....iar pustiul se apropie cu pasi repezi de 4 ani....

 

Nu stiu daca se vede, o poza cu ei de pe FB 

 

https://scontent-lht6-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/33765867_1933015330043020_6100670610659082240_o.jpg?_nc_cat=0&efg=eyJpIjoidCJ9&oh=5ecc41706b4b9a1cee1df4a5ca815b11&oe=5B9E590C

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mickyyy, sigur ca ne intalnim. abia astept.

=========

 

Am citi azi o stire. O tot recitesc ca ma amuza copios. Un avocat din Arges a dat in judecata 5 preoti pentru malpraxis bisericesc. Nu au reusit sa-i scoata dracii din casa care il viziteaza nestingheriti.

Procurorii au dat neurmarire penala, dar tipul in cauza nu se lasa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...