Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Eu am fost libera azi si am tocat toata ziua la shopping. Am luat de toate pt ziua baiatului ce i o serbam sambata. Cadouri pt el,surprize pt copii, pinata, bomboane. Am comandat tort de inghetata.

Nu inainte de a rezerva camionul pt mutare, joia viitoare.

Mai am o zi de munca, maine.

Zilele astea iau si biletele pt Iasi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 786
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna,

sper ca de data asta va aparea mesajul meu.

Va ziceam ca si ei mei sunt incantati de vacanta, Ramona are totusi zile csnd se trezeste dimineata pentru a merge la antrenamente.

Saptamana viitoare pleaca amandoi:unul in tabara si unul in cantonament.

 

Apoi plecam in concediu, abia astept!

 

Fleur, imi place cadoul.

 

Miha, se pare ca afost distractie pe cinste la tine.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Concedii frumoase tuturor! Noi mai avem trei săptămâni fără asta. 

 

La noi e sărbătoare de mâine, e Midsommar, mai ceva decât Crăciunul. Dar vremea nu se dezminte, e cel mai rece de doua luni încoace și a plouat! Tot de doua luni încoace. Eu sunt liberă doar mâine și duminica și al meu pleacă azi in Ro, așa ca nu petrecem nu știu ce. Poate fac un tort cu căpșuni. 

 

Da, fetele s-au distrat, au și muncit ca nu a fost ușor sa instaleze cortul dar au reușit. Apoi l-au dat jos tot singure, noi eram la serviciu.

Una dintre fete a luat alaltăieri carnetul de moped și era tare incantata. 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Foarte greu accesez forumul. Pina scriu ceva, imi da eroare.

 

Noi am avut graduation ieri pentru pruncul mic. Maine plecam in cruise. Si totusi mi-este ingrozitor de greu sa ma bucur. Intru in depresie tot citind stirile. Pur si simplu citesc si plang ce se intimpla aici cu separarea copiilor de parinti la granita fara sperante de reunificare. Inclusiv bebelusi. Incep sa realizez ca indiferent cit am muncit, aici un viitor nu prea mai exista. Tara asta isi ingenuncheaza cetatenii si multi dau osanale si urale. Mi se faca rau fizic cititnd...niciodata nu am fost atit de dezamagita. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Antmil, te inteleg. Mie mi se face rau doar auzind la radio ce se intampla acolo, cand am mai auzit si la tv voci de copii strigandu si parintii am inceput sa plang.

Incearca sa te detasezi. Vacanta frumoasa! Unde mergeti in croaziera?

 

Pruncul meu a facut azi 6 ani. Parca alaltaieri ma inscriam la odisee si ieri il aduceam acasa de la maternitate. Zicea cineva, pe buna dreptate, ca zilele trec greu iar anii, foarte repede. 

 

Am cumparat biletele de avion pentru Ro, vom fi in tara aproape 6 saptamani, sa se sature bunicul de unicul nepot. Mie mi e dor de o calatorie prin Europa, mi e dor de Franta si de Italia, vizitate cand eram copil. Poate reusim un detur.

 

Vacanta frumoasa celor mici si tuturor!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

la multi ani cu noroc si fericire lui Eric!!! Fleur, sa va traiasca baiatul, sa va bucurati de el, sa fiti sanatosi si fericiti cu toti!! vacanta placuta! [s] [s] (si spor la mutat... cum mai stati cu treburile acolo? :))

 

antmil, multa odihna in croaziera va doresc!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani, Eric! Sa cresti mare, sa ai o viata plina de sanatate si fericire, cu oameni buni aproape! Fleur, sa va aduca multe bucurii flacaul! Frumos cadou. Plimbari placute!  Spor la mutat si zbor lin spre Romania! 

 

antmil [pup] vacanta placuta! Ai dreptate, traim vremuri bolnave [:(]

 

Mihaela, super distractie cu fete si catel [:)]. Imi place tare mult fata ta, ce activitati si pasiuni are.

 

velvet [pup] capul sus!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...