Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 786
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Viv, stii ca poti sa iti sincronizezi contactele pe email , indiferent ca se afla pe SIM sau in memorie? si atunci cand schimbi telefonul doar sincronizezi contactelele cu emailul. Sau daca ai 2 telefoane, poti sa ai o singura agenda cu contacte.

Tb doar sa setezi sa salveze direct pe email. Roag-o pe Silvia sa te ajute.

Adica eu nu pot singura?  [batcap]

Dar o sa o rog pe ea. Mi-e o lene sa gandesc!  [:D]

Ca eu am dezactivat emailul de pe telefon ca me inerveaza de mor.

 

Ca eu toata corespondenta ce  o primesc e pe whatsapp. Pana si facturile tot pe whats mi le trimit si eu le listez de pe telefon si le pun la dosar pana le primesc in original.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara!

 

Ca de obicei eu o comit serios......dar pentru orice exista rezolvare.

M-a indemnat firea mea nazdravana sa fac niste traznai si acum universul mi le intoarce.... [:-)))]  [:-)))]  [:-)))] da` e in regula......

 

Bag sama ca sunteti bine....si asta e important

 

Trecui doar sa va salut si mai vin io......

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Servus pinguini

 

Am revenit aseara din plimbari  [pk] a fost fain la Venetia, desi o vad pt a 4a oara...prietenilor nostri le-a placut tare mult...am avut si vreme buna, peste 25° si soare...asa ca m-am si bronzat putin cat ne-am plimbat...am facut cam 20mii pasi zilnic.

 

Mi-am luat 3 genti : una pt job, care are toate culorile (si portofel asortat la ea)...si 2 mici (una pt vacanta si una pt petreceri)...si 2 perechi de sandale tare faine (o pereche cu multe culori si una turcoaz)  [ph34r] si alor mei le-am luat cate o geanta si un portofel....in Venetia e paradisul gentilor  [:D] peste tot pe unde am colindat, am dat de vanzatoare din Romania sau Basarabia, asa ca am  primit si reduceri.

 

Am plecat ieri la 9 din Venetia si am ajuns aseara la 8  [zirea] am mancat de pranz la Como, iar in Elvetia a fost mare nebunie...tunelul care leaga partea italiana de cea germana era full, se facuse coada de 12 km...am luat-o pe un alt drum, dar si acolo era plin de masini, asa ca am pierdut 2 ore...in loc de 3 cat ar fi tb sa facem, am facut 5  [zirea]

am despachetat, am pus la spalat ce aveam de spalat, m-am dusat si m-am bagat la nani...azi la 6 imi venea sa arunc ceasul pe geam.

 

Lunea viitoare iar avem liber, sunt Rusaliile...dar nu cred ca facem nimic, vreau sa stau sa ma odihnesc.

 

Marcia a fost singura acasa, totul ok..a avut prietene in vizita, au fost si in shopping mall...mi-a luat cadou un lantisor pt ziua mamei  [il]

 

Azi vreau sa fac ciorba de dovlecei, nu am mai facut de mult.

 

O saptamana faina sa aveti. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...