Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 786
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Antmil, te înțeleg :(, și eu am o senzație de ceva timp că suntem sub asediu. În RO cei din partidul aflat la putere s-au apucat să măcelărească tot ce le stă în calea furtului. Ca să fie ei liberi, distrug tot.

 

Cel mai rău e că am vorbit zilele trecute cu un fervent susținător PSD (partidul de la putere) și mi s-a făcut rău fizic (și era o persoană instruită, cu poziție în societate). Credea cu punct și virgulă tot ce se vehiculează la televiziunile partidului, fără nici un pic de gândire critică. Ca persoana respectivă sunt multe în țara asta și am impresia că nu ne mai facem bine niciodată.

 

Mă scuzați pentru intermezzo-ul politic :(.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Servus pinguini

 

Azi e vineri, asa ca yupiii  [pk]

 

Fleur, sa va traiasca baiatul, sa fie sanatos si sa va bucurati de el  [flo2]  [flo2]  [flo2]

 

Ant, vacanta faina sa aveti. 

 

Ai mei au ajuns cu bine ieri, desi avionul a plecat cu mai mult de o ora intarziere...au ajuns la 13.30 la aeroport si au zburat la ora 17..erau franti aseara, au dormit bustean.

Luis s-a bucurat cand i-a vazut, dimineata mergea de la unul la altul si astepta sa fie mangaiat...ai mei l-au alintat de numai  [cupisi]

 

Maine suntem la degustare de vin in Wallis, revenim duminica..ai mei stau cu Marcia acasa, au inceput sa faca una alta, ma intrebau azi unde e lista cu ce e de facut  [:D]

 

Weekend fain sa aveti. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deci mor!!!! Azi am aflat ca soțul meu e căsătorit cu un bărbat și e ilegal!!! Au greșit numărul meu personal pe certificatul de căsătorie și sunt bărbat! In 14 ani nimeni, nimeni nu a văzut! Nici noi desigur :))). 

 

Nu știu ce trebuie sa facem, stau cu certificatul in brațe și nu pot sa cred. ;)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fleur, la multi anisori feciorului tau! Sa fie sanatos si sa aiba drumuri line in viata!

 

Ant, concediu placut! Sa va relaxati si sa va intoarceti cu bagajele pline de amintiri frumoase.

 

La noi parca e toamna tarzie....si bate atat de tare vantul ca arata curtea mea ca dupa razboi. Dar prefer vremea asta decat caldura si umiditatea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...