Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

 

 

Deci mor!!!! Azi am aflat ca soțul meu e căsătorit cu un bărbat și e ilegal!!! Au greșit numărul meu personal pe certificatul de căsătorie și sunt bărbat! In 14 ani nimeni, nimeni nu a văzut! Nici noi desigur :))). Nu știu ce trebuie sa facem, stau cu certificatul in brațe și nu pot sa cred. ;)))

 

Mai, ce emancipati sunteti! [:)] 

 

Scuze, rad si eu de greseala, mai ales cu nebunia cu ‘familia traditionala’ in Ro care se sufoca de preferintele amoroase ale unora.

 

Sper sa puteti rezolva, desi presimt inca un drum in Romania.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 786
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu am stat acasa toata saptamana asta. Sunt slabita si tusesc de turbez. Am fost de 2 ori la medfam (miracol!) si am ramas tot cu frectie pe picior de lemn si spray de dat in nas. Cica am Viral Sinus Infection. Si ptr ca e viral nu imi poate da nimic anti-infectios. Cam asa. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mihaela, am vorbit cu soră-mea. A fost la starea civilă unde i-au emis inițial certificatul cu: documentul ei de identitate, copie după documentul de identitate al soțului, certificatul de căsătorie în original. A depus copii după toate actele și originalul certificatului de căsătorie și a făcut o cerere pentru anularea certificatului inițial și emiterea unuia corect. A durat cam o săptămână și ceva până i-au emis noul certificat (în București se întâmpla asta, poate la voi ar dura mai puțin?).

 

Nu a avut nevoie de certificate de naștere sau alte acte.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana, sănătate multă!

 

Fleur, spor la împachetat! Aveți weekend lung de 1 iulie?

 

Antmil, felicitări pentru prunc! Și distracție plăcută în croazieră!

 

Laura, și în bula mea sunt oameni care nu-s cu PSD-ul, dar cred că cei din afara bulei sunt mai mulți sau mai hotărâți :(

 

Marion, pe aici e fff cald, sunt la București și îmi arăta astăzi termometrul din bordul mașinii 34.5 °! Am intrat să verific câte sunt la voi și mi-a dat că e prea frig totuși (16°) :D.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am tot sccris si nu s-a postat...nici nu mai stiu daca facce sens sa incerc. care e problema cu forumul asta?

 

in linii mari...william pleaca luni in tabara...nu stiu ce sa mai zic, am inima cit un purice.

 

acum 2 zile era sa-l pierdem pe Pepperusul nostru.

William s-a jucat basket cu un baiat in curte, le-a sarit mingea peste gard, s-au dus sa o caute (n-au mai gasit-o...a luat-o la vale), si nu au inchis bine poarta.

pepper a iesit si noi nu am stiut.

la un momentat dat aud ca latra..ma uit in curte...nu era...ma uit in casa, balcoane, camere, garaj...peste tot ...si nu-l gaseam unde si unde latra...nu-mi dadeam seama. cand trecc prin fata usii de la intrare...aud latratul de acolo. mi  s-au muiat picioarele...nu-mi venea sa cred ca e afara. pt prima data de cind il avem cand iese.

noroc, slava Domnului ca in timpul ala nu a trecut vreun ciine , ori animal ceva pe strada...ca sigur I-ar fi atras atentia...si cine stie unde s-ar fi dus  si ce ar fi facut.

 

William zicea ca acum e official, ca "ne-a ales pe noi".

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...