Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Michelle, mi-e greu sa inteleg cum de un om religios (asa te cum pretinzi a fi) are atat de putina compasiune. E vorba de copii mey! Tu ai auzit inregistrarile cu ei? Tie iti tremura sufletul  deoarece copilul tau pleaca in tabara!!!! La ceilalti parinti te-ai gandit? Pffff!!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 786
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Michelle, mi-e greu sa inteleg cum de un om religios (asa te cum pretinzi a fi) are atat de putina compasiune. E vorba de copii mey! Tu ai auzit inregistrarile cu ei? Tie iti tremura sufletul  deoarece copilul tau pleaca in tabara!!!! La ceilalti parinti te-ai gandit? Pffff!!!!

 

Habar nu ai prin ce am trecut Eu si familia mea pt a be bucura de privilegiul de a deveni cetateni...Asa ca sa nu vorbim la mod personal... Dar sa vorbim si de alte inregistrari din timpul avorturilor, traficului de sex, oamenilor impuscati nevinovati pe strada.... sau pt cazurile astea nu treb sa avem compasiune???deschideti subiect separat... sa nu stricam buna dispozitie a pinguinilor

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

Sunt franta, am serbat copilul, au venit 12 invitati plus cativa fratiori si surioare aferente. Inclusiv un bebelus de nici o luna, ca nu aveau cu cine sa l lase. La un copil au venit mama, tata si bunica.

A fost fain, astia micii s au distrat, doar la sfarsit a fost cam pe repede inainte ca venea alt party dupa noi.

Acum am casa, deja vraiste cu mutarea, plina de cadouri desfacute, legouri incepute si jocuri cu sute de piese mici, ah ce le iubesc.

Dar copilul e fericit si asta e cel mai important.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Michelle, comparatiile pe care le faci sunt hilare. E ca si cum prinzi pe cineva furand dar el iti zice “dar pe altii nu vezi ca fac rele?!!” . Stilul asta de a incerca sa mute atentia publicului de la o problema e specific .... sa stii ca il vedem si aici la psd :)

de ce sa nu ascultam si inregistrarile de la atacurile

din scoli? Sau de la Las Vegas? Sau de alea nu vrei sa comentezi?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi e Duminica. Sunt Sanzienele. Sau este Sanzienele. Se alege Dragaica.

 

Zanele zboara prin aer, holdele vor fi manoase, buruienile se vor transforma in leacuri, discutiile despre politica se vor muta acolo unde le e locul, nu vrem sa se supere sanzienele si sa ne poceasca gurile - asa zice traditia populara, nu eu.

 

E o dimineata superba si frigurosica aici la tara. Am doar sandale si mi-au inghetat picioarele.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...