Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

Viv, tu macar ai gasit telefonul. Eu nu imi mai gasesc telefonul romanesc din aprilie de cand au fost ai mei la mine... Sunt sanse ca tata sa il fi pus 'bine' si sa ii zicem adio. Am cautat in toate locurile plauzibile dar nu l-am gasit.

 

Aviz daca vreti sa ma sunati, whatsapp-iti, ca nu am acces la numarul/telefonul romanesc.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 786
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

am ajuns acasa, dupa un week-end minunat si relaxant! 3 seri de folk, o noapte petrecuta dansand pe plaja pana la rasarit, mi-am facut si prieteni noi, mi-am potolit si pofta de peste (aia de fructe de mare inca nu - Ioana, cand ziceai ca mergem la cozze-le alea? [fri] )

 

de maine incepe o saptamana grea - am o gramada de mailuri prin care toti vor cate ceva de la mine; cred ca v-am mai spus ca in astea 4 zile o sa am zilnic 3 ore de training intern. si la sfarsitul saptamanii ma sarbatoresc [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata!

Multumim, Ioana! Ai mei au tezele semestriale si testarile nationale saptamana asta si urmatoarea. Sunt cam agitati si stresati (si eu pe langa ei). Abia asteptam vacanta!

 

In rest, nimic nou. Suntem ok , ceea ce va dorim si voua! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Servus pinguini

 

Bafta si de la mine la teste.

 

Marcia mai are 8 saptamani de scoala fara asta (luni e liber aici, ea are liber si marti)...acum munceste la proiect...pe 5 iulie suntem invitati la scoala sa vedem toate proiectele si sa le notam...proiectul cu cele mai multe puncte va primi premiul publicului.

 

La noi e frig si ploua...ieri am avut si furtuna  [zirea] dar e frumos, totul verde, miroase a proaspat.

 

Iar avem zile pline : azi ne vedem cu un prieten elvetian la o bere in Zurich, vineri mergem la concert la Gente de Zona, duminica la gratar la prietenii nostri romani...luni nu vreau sa facem nimic, dar cine stie ce apare  [:D] marti tb sa merg cu Marcia sa ii fac pasaport si CI (e un pachet, mult mai ieftin decat daca le faci separat...asa i-am facut mereu...aici CI se da de la nastere).

 

Cam atat de pe frontul de vest.

 

O zi faina sa aveti. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna,

Multumesc tuturor!

 

Gata, a scapat Ramona...nu a fost asa de greu, dar a avut emotii. Stiu ca si eu aveam pana vedeam subiecte, apoi ma linisteam si ma puneam pe lucru.

 

In rest sunt prinsa la munca cu ceva lucrari, dar in continuare nu sunt impacata cu starea/mediul de lucru.

 

Sambata, Mihai are  concurs la judo.

 

Acestea noutatile noastre.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...