Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Daniela, am facut testul. Cam prost am raspuns: 7 corecte si 9 partiale si 5 gresite. Mai am de invatat. Tu pe unde mai colinzi?

 

Viv, pana la urma cum a fost cu soparla in buzunar? A venit bronzata? Cu vecinii..... rasu-plansu. Bafta la construit.

Daca vrei sa ai mai multe sanse cu frangipani, da o fuga la un magazin de agricultura (dar nu ma inteba unde sunt astea in Buc) si cere hormoni de inradacinare.

 

 

Marion, sper ca te-ai obsinuit cu lentilele.

 

Miha, tare frumos tre' sa fie festivalul Bergman. Mi-ar fi placut si mie sa ajung.

 

Silvi, La multi ani tatalui tau!

 

La meciuri nici noi nu ne uitam. Am vazut un final dar nu mai stiu cine juca marti seara ca ne-am dus la un restaurant cu totii si barbatii au vrut neaparat sa fie terasa cu tv. [batcap] Si joi la fel, am mers sa mancam la un restaurant traditional grecesc, pe malul marii, atmosfera tare faina si mancarea de4licioasa dar o multime s-au strans langa TV ca juca Anglia. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 786
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Velvet, facem clubul ne-microbistelor :)

 

Fleurdelise, spor la despachetat! Ce ai facut cu perdelele pana la urma?

 

Rox si Laura25: ce fac copiii, pana la urma merg in aceeasi tabara?

 

Blackpisi, sa mai dai un semn cand mai poti, poate si o poza, ceva?

 

Mariana ce o mai fi facand? Si Monicabo?

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]

 

Ella iar te citesc cu nesat  [aerob]  [:D]

 

Ioana  ba io ma uit  [:D] si acum sunt pe brazilia-mexic,uitasem,am citit-o pe Ella si jup!am mutat pe meci  [:D] nu stiu daca tin cu cineva anume si nu sunt f atenta,dar mie-mi place fotbalul bun...

 

va pup  [flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sint prin zona si eu. Am recunoscut in trecut ca o invidiez pe Ella si eu pentru calatorii :) :) Parca imediat trece de la un concediu la altul!

 

Am supravietuit celor 9 masini de spalat (inclusiv lenjerii de pat) adunate toate simbata. Avem si musafiri saptamina asta asa ca am mai bagat un smotru suplimentar (care e de fapt invisibil din cauza cainilor care naparlesc in draci pe caldurile astea).

 

O sa caut ceva poze din croaziera dar mi-e groaza sa le "urc" dupa cum merge forumul. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...