Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Buna dimi,

 

Daniela, inca putin si scapi. Eu te inteleg bine, ca am vuvuzela care se mai scoala noaptea ca vrea apa, suzeta, e cald, e frig si tot asa...

 

Am vazut ca Anglia a batut Suedia si Croatia a batut Rusia. La asta nu ma asteptam. Si aseara vorbeam cu B cine va juca finala. El zice Franta-Anglia, eu zic Belgia cu cineva. Sa vedem.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 786
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neața! 

 

Suedezii nu au jucat la nivelul celorlalte meciuri ale lor din campionat, s-a văzut. Și-au făcut ieri autocritica, erau supărați. Englezii au avut exact 2 suturi pe poarta, ambele goluri. Suedezii exact trei, ratări sau apărări ale portarului Pt ca a fost premiat ca omul meciului. 

 

Daca va place sa va amuzați (al meu cică e miștocăreala românească, nu o gusta :)) 

http://mirceamester.ro/world-cup-2018-faza-pe-terasa-anglia-suedia-2-0-epickford/

 

Mie îmi plac Franta și Belgia. Din păcate vor juca finala in semifinala :). Una trebuie sa plece, mi-e cam indiferent care dar as vrea ca Franta sa ajungă in finala. Și sa câștige :). Cu Croația. Nu îmi plac englezii :). 

 

Plecam azi undeva pe insula, ca e ultima ieșire Pt luna Iulie, peste exact o săptămâna așteptam îmbarcarea spre Hong Kong! 5 zile de lucru mai am! Yepiiiie!

 

Daniela îmi pare rău. La noi cei care locuiesc in orașul vechi (am un coleg și prietena mea) nu pot dormi toată vara, eu nu știu cum rezista. Ma bucur ca stau in margine de oraș, deh, mare oraș :)).

 

Viviana spor cu dieta! 

 

Duminica frumoasa! 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziulica!

Eu n-am vazut ieri decat ultima repriza dun meciul rusilor cu croatii, nu pot sa spun ca mi-a placut.

Noi profitam de vremea deosebit de calda si descoperim diverse plaje. Nu a mai plouat de multa vreme, e seceta, m-am saturat de udat.

 

Daniela, spectacolul e pe plaja? Eu as face o reclamatie la primarie, poate in anii urmatori muta locatia. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Servus pinguini

 

Ma bucur pt Anglia...si eu am zis ca finala va fi Franta-Anglia....englezii au cea mai tanara echipa, media e de 24 ani...au jucat doar 3 meciuri de pregatire inpreuna, asa ca tot respectul...suedezii nu au jucat deloc bine, cu elvetienii au avut noroc.

 

Ma uit la TV, tailandezii au inceput operattunea de salvare a elevilor inchisi in pestera...Doamne ajuta, sper sa ajunga toti cu bine la suprafata.

 

Am avut o saptamana plina...miercuri am fost la firma Marciei, va incepe pe 22 august, nu pe 16..asa ca va mai avea 4 zile de vacanta dupa ce revine din tara..programul e 8-12 si 13-17...in pauza de masa poate face ce vrea..va fi responsabila cu posta...nu-mi vine sa cred ca am copil asa mare...dupa cei 3 ani, poate ramane la ei daca vrea, pt ca expertii in transport maritim sunt putini...dar i-au spus ca poate lua si o pauza dupa ce termina, iar dupa poate reveni...vom trai si vom vedea...am comandat si cartile pt scoala,  900 fr costa..firma insa plateste jumatate.

Joi am fost la prezentarea proiectelor, a fost fain..57 de copii au prezentat..intai a vorbit fiecare scurt despre proiect, apoi am fost sa le vedem...filmul Marciei a avut 25 minute, a fost singura care a facut film...dragutul ei, Gabriel il cheama, e ft dragut...a vrut sa vorbeasca cu ea zilele astea, dar nu au avut timp  [ph34r] colegii ei vor sa-i cupleze  [:D]

Ieri am fost in vizita, am vazut meciul pe mobil, in drum spre casa...dupa am plecat la restaurantul mexican, sa vedem meciul 2..am picat lata aseara.

 

Azi vreau sa fac ciorba de dovlecei, iar dupa-masa vrem sa mergem cu ai mei la mexicani.

 

Maine merg cu Marcia la consulat la Berna...iar va fi o saptamana plina: dentist, manichiura, pedichiura...vineri duc bagajele alor mei la aeroport..sambata ii duc la aeroport, apoi merg la tuns si vopsit..pe seara mergem la ziua unei prietene columbiene...iar duminica mergem la prietenii din orasul de langa noi, vom vedea finala, cu mici si bere  [pk]

 

De azi in 2 saptamani pe vremea asta suntem aproape de Bucuresti, poate la micii de la Dedulesti  [pk] de-abia astept.

 

O zi faina sa aveti.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara,

 

Am avut un weekend plin-plin. Cel mai fain a fost mersul la plaja - apa e chiar calduta! Cel mai nasol a fost ca B a facut insolatie plus s-a ars rau pe brate ptr ca a stat in soare sambata pe la 2-4 sa tunda gazonul...

 

Mai avem 2 sapt si gata scoala! Abia astept. Anul asta greu a trecut ultimul trimestru, probabil ptr ca a fost vreme asa frumoasa si nu se indura nimeni sa stea inauntru.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi zburam deseara spre Bucuresti, apoi maine cu autocarul spre Iasi. Voi fi doar eu cu copilul, am ceva emotii.

 

In apartament am terminat de despachetat, mai sint de montat si aranjat chestii marunte. E asa de dragut si confortabil ca aproape imi pare rau ca plec in vacanta!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...