Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

La multi ani pentru o Julia frumoasa si sugubeata! Sa fie norocoasa si sanatoasa si voi pe linga ea.

 

Eu ma tirasc la servici cu o tuse care ma seaca. Tusesc de imi ies ochii ca la melc fara alte simptome. Nu am febra, nu am muci...nu raspunde la Allegra (am crezut ca a dat vreo alergie peste mine). 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 786
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Va salut din microbuz, unde am descoperit la sfarsit ca aveam wifi, ha, ha...

 

La multi ani Julia, mult noroc si fericire! Esti o fetita pe cinste, se vede ca ai o personalitate bine conturata!

 

Confirm ca insolatia e oribila, am facut o singura data in copilarie, in camping la mare. De atunci aleg umbra.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua! I am back! Sper ca va gasesc sanatoase si vesele! Nu m-am putut conecta fie din motive de forum sau retea, dar mi-ati lipsit!

Am facut turul Europei, Franta, Italia, Slovenia, etc..

Am ajuns si in RO, o zi in Buc, restul la bunici.

Languedoc e frumos, am degustat vinuri, vizitat podgorii, vizitat castele, plaja, stat la castele...ne-a placut...

Ahh, in RO am fost la HairStage (cum ati recomandat aici). M-au vopsit si tuns ff frumos, dar a fost extra scump...650lei...

Citesc din urma si revin!

La multi ani, Julia, fata frumoasa!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Servus pinguini

 

Ioana, sa va traiasca printesa si sa fie sanatoasa  [flo2]  [flo2]  [flo2]

Nasol cu insolatia, am facut doar o data, in tinerete...noi stam doar la umbra si in apa..si ne dam cu crema factor 50.

 

Fleur, vacanta frumoasa.

 

Anja, sa va fie de bine vacanta. 

 

Nu mi-a placut meciul de-aseara, desi am fost pt francezi la inceput, la sfarsit am tinut cu belgienii. Sper ca astazi sa castige Anglia.

 

Am inceput saptamana alergand, o voi termina alergand  [:D] 

Le-am cumparat alor mei una alta, acum e sezon de reduceri...au venit cu o geanta si pleaca cu 3 (plus ce la ducem noi cu masina, o sa fie plina, cred ca am strans 30 de saci cu diverse).

 

Marcia azi a avut program de jucat jocuri, maine merg la Aquapark cu clasa, iar vineri se uita la filme si merg la pranz la pizzerie...si gata, au trecut cei 9 ani de scoala  [pk] nu-mi vine sa cred, eu inca o vad mica.

Azi imi povestea ca un coleg dintr-o clasa paralela, columbian, s-a dus la ea sa vorbeasca...e recunoscut ca schimba prietenele precum ciorapii, asa ca Marcia nu l-a bagat in seama  [:D] asta e doar inceputul, la scoala noua sunt tineri intre 15 si 20 de ani...acolo sa vedem  [ph34r] imi pare bine ca avem o relatie super si ne povesteste tot.

 

De-abia astept sa ma tund, mi-a crescut parul mult...o sa ma tund ft scurt, il fac iar gri si cu o suvita de alta culoare (nu stiu daca albastra sau neagra  [ph34r]). 

 

Nu mai am chef de munca, desi e nebunie mare..si asa va fi si saptamana viitoare. 

La job ne-au schimbat in weekend monitoarele, am primit unul de 27"...e ca un televizor, tb sa ma invat cu el.

 

O zi faina sa aveti. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am uitat ce era mai important : intalnirea pinguinilor  [pk]  [pk]  [pk]  e ok joi, 2 august ? noi plecam pe 4 la 3/4am, asa ca 2 ne avantajeaza mai mult decat 3.

Rufus si-a notat si el in agenda, il mai intreb o data..noi suntem 2 sau 3 (daca vine si Silvi, vine si Marcia)...plus Yagmur (cu Luca)...Viv, poate o intrebi si pe Black...cred ca ne strangem sigur 10.

 

A fost fain la Beraria H anul trecut, asa ca ne putem vedea acolo, noi ajungem la ora 17. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimi,

 

Pe mine a tabarat un proiect foarte foarte stufos si sunt ingropata in hartii. Pana acum am verificat 3 bibliorafturi de-alea late, mai am inca unul. Si sapt viitoare parca vad ca nu o sa am mai nimic de facut...

 

Multumesc pentru urari, le primesc cu drag.

 

Anja, pui o poza cu noua coafura? Sa va fie de bine distractia.

 

Ella, eu nu va vad, aduc fetele pe 28 si plec inapoi in UK pe 31. Distractie placuta sa aveti! Am de alergat dupa pasaport ptr Jules, noroc ca am facut programare.

 

Laura25, cum e in concediu? Sper ca ati prins vreme buna, ca imi zicea mama ca a fost amestecata vara asta. 

 

Aseara am serbat-o pe Julia, am chemat vecinele (8 si 4 ani) cu care se joaca zilnic si am mancat un tort mic, dar petrecerea va fi sambata. Cu aceeasi copii, insa cu stegulete, baloane, muzica etc O sa le comand pizza si suc si tort. As vrea sa fiu asa harnica si sa fac precum Antmil /Anja / Rox / Daniela / Laura care gatesc minunat, dar nu am chef si nici talentul.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...