Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Laura mulțumim! Va fi o experiența, cu siguranța. De o săptămâna tot citesc, abia aștept sa experimentez :). 

 

E rău și cu prea multă apa, și cu prea putina sau fără...la noi nu a mai plouat de prin Aprilie...totul e uscat. De sâmbăta e Interdicție și la stropit, deci și plantele/legumele sunt in pericol...

Totul e galben, uscat, nu am văzut așa ceva niciodată...

Am citit ca suedia a cerut ajutor de la comisia europeană. 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 786
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna ziua,

 

Fleur sa va bucurati de vacanta! Si sa faci poze :) La intoarcere poti incerca si un tren, erau destul de ok vara trecuta, mai ales cele private.

 

Laura25, imi pare rau ca aveti asa vreme rea. Sper sa se schimbe cat de curand.

 

Miha, distractie placuta!

 

Si Ella parca pleaca tot zilele astea? 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mulțumesc tuturor! 

 

O sa fac poze, ca nu pot altfel, ma știți :). Și tocmai ce mi-am luat un aparat nou, mai performant, cu wifi și pot trimite pozele direct in mobil, sa le postez ușor :). Plus un obiectiv mișto, imi place sa ma joc cu pozele. 

 

Printre atracții vor fi zidul chinezesc și orașul interzis, muntele Fuji, zona demilitarizată între Coreea de sud și cea de nord. Plus restul, cum zice soțul, mergem după miros :). Mereu găsim ceva interesant, inedit, ce nu am pregătit. Nu planificam decât puțin, restul e spontan :). 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Servus pinguini

 

Azi e vineri, asa ca yupiiii  [pk]  [pk]  [pk] inca 5 zile de munca si vine vacanta. 

 

Ai mei pleaca maine cu Marcia, le-am facut check-in online si pe seara ducem si bagajele la aeroport...o saptamana vom fi home alone  [:D]

 

Marcia a terminat scoala, mi-a scris ca a plans mult, ii va fi dor de colegi...cu multi dintre ei a fost 9 ani la scoala, plus 2 la gradi...aseara au fost la restaurant toti, a venit la 10.30pm. 

 

Miha, vacanta faina sa aveti.

 

Ioana si Ant, sanatate multa.

 

Anja, frumos catelusul, dar se va face mare...am luat si eu pui de ciobanesc in tinerete, dar dupa o saptamana l-am dus inapoi...ai mei au o corcitura de ciobanesc si tot mare e....dar e tare bland si iubitor...tata de-abia asteapta sa-l vada...de el nu mai spun, il iubeste mult pe tata...la fel ca si pisica...copiii lui, asa le spune tata.

 

La noi e cald, dar ploua din cand in cand, asa ca totul e verde. 

 

Maine duc familionul la aeroport, apoi merg la tuns si vopsit, iar pe seara la petrecere..duminica mergem la socrii, apoi sa vedem meciul la prieteni, cu mici si bere....si noi tot pt Croatia suntem, mi-ar place sa castige.

 

Vacanta faina celor care sunt in vacanta sau vor pleca..si weekend fain celorlalti. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...