Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Cine participa la mitingul PSD?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 48
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu cred că pur și simplu sunt multi simpatizanți ai psd. 

Așa cum s-au vehiculat informații false și despre celelalte proteste, cu plata, cu tot felul, așa este posibil ca și acestea sa fie false.

Din păcate personal cunosc fani infocati ai PSD , care nu ar fi avut nevoie de niciun impuls financiar să meargă.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Care sunt informatiile false?

Ei cu gura lor au spus ca vin la miting cu autobuze si cu trenuri.

Dragnea cu gurita lui a spus ca poate scoate pentru miting zeci de mii de persoane din toate colturile tarii.

Consilieri si primari din diverse judete s-au laudat cu cate persoane vor aduce.

 

Niciodata nu au spus: simpatizantii nostri ne trag de maneca sa venim la bucuresti, s-au organizat si au inchiriat autobuze, si-au cumparat bilete de tren si noi am cedat rugamintilor lor.

 

Da, PSD are multi simpatizanti pentru care o excursie gratuita in Bucuresti este o minune - vin si ei gratis, au ocazia sa vada capitala si celebra piata a Victoriei! Vor vedea pentru prima oara cladirea guvernului...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrators

Ce vrea Dragnea cu acest miting? Să pună presiune pe judecători, să le arate că poporul e alături de el. Judecătorii au programat pronunțarea sentinței pentru vineri, dar cu amenințarea mitingului ”uriaș” deasupra capului chiar a doua zi, le va fi simplu judecătorilor să ia decizia?

 

de aici - o excelenta analiza: Butaforia PSD pentru libertatea lui Dragnea

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragnea a simtit ca incepe sa se stranga latul, de altfel e absurd sa faci mitinguri de sustinere si proteste  [fri] pt ce ? Nu ei sunt la putere ?

 

Dar s ar putea sa iasa cu altercatii 

 

https://www.libertatea.ro/stiri/protest-rezist-piata-victoriei-sambata-2282621

Da, dar pe FB si email am primit notificare ca e o cacealma ca nu e organizat niciun protest.

Astea da stiri false, dar care dintre ele?

#rezist nu s-ar duce in Piata Victoriei peste Dragnea ca sa-i dea astuia motive.

 

Au notificat jandarmeria? Nu cred.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...