Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Angela si copilul mofturos, Trump


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,9k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

http://uk.businessinsider.com/trumps-health-compared-to-obamas-dr-ronny-jackson-2018-1 acelasi doctor l-a consultat și pe Obama și pe Trump! Deci de unde vine stirea cu dictatul?

 

A fost medicul personal al lui Trump...și apoi medicul Casei Albe. Doua persoane diferite. Primul, a scris pe raport despre candidatul Trump doar ce i-a fost dictat, nu neaparat ce a fost examinat.

 

https://www.google.com/amp/s/amp.cnn.com/cnn/2018/05/01/politics/harold-bornstein-ronny-jackson-trump-doctors/index.html

 

 

Și slăbiți-ma cu Obama...vorbim dacă este moral, etic și legal ce se întîmplă acum și direcția in care ne îndreptam. 

 

Următorul pas este ca s-a format un “task force” care începe sa verifice pe cei naturalizați și dacă găsesc nereguli (nereguli nespecificate prin lege, ci subiective) îți iau cetățenia indiferent de citi ani ai fost aici.

 

Si pentru mamele care își învelesc copiii in seara asta, gândiți-vă la pruncii de 8-10 luni, de un an doi care sint dopați sa nu plângă in cuști.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mexicanii sunt emigranti economici,  nu politici și nu-s refugiați, ca in țara lor nu e război. Ei știu ca procesarea poate dura ani, între timp cine știe ce se întîmplă, de aia vin ilegal in masa. Se bazează pe toata procesarea asta de lunga durata.

 

Emigrarea cu Mexic e deja la cote negative...mai multi pleaca inapoi.

Majoritatea vin din America Centrala: Guatemala, Honduras, Venezuela...unde America a taiat si spinzurat si s-a amestecat/orchestrat in diverse lovituri de stat care au sprijinit dictaturi. Acum e dezastru acolo...si noi le trintim usile in nas dupa ce le-am devastat tarile.

 

Nici unul din toate aceste "argumente" aduse in discutie de adulatorii/laudatorii lui Trump nu pot spijinii teroarea psihica asupra unor copii inocenti. Nu este ilegal sa ceri azil...imaginati-va ca luati amenda de viteza si vine Protectia Copilului si va copilul din casa si nu il mai vedeti ni veci. Reportaje cu privire la abuzurile care se petrec asura acestor copii rapiti in mod abuziv si ilegal au inceput sa iasa la iveala...ati vazut cumva imagine cu puscariile de fete? Sau vi le prezinta doar pe cele cu baieti? Dar pe cele care tin bebelusi? 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dimpotriva...alegătorii Trump sint MÂNDRI ca sint mârlani. Este o “valoare” a liderului lor. 

 

Unde scrie asta? TOTI alegatorii lui Trump au declarat asta in masa? Pentru ca altfel este jisnica jignirea ta. 

Pana acum nu a jignit nimeni pe acest subiect.

 

Daca noi am afirma in masa lucruri de acest gen despre o minoritate ar fi in regula? Sau DOAR referitor la majoritatea votanta ai voie sa arunci cu invective pentru a nu fi declarat rasist? 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In mod sigur exista cineva care nu este de acord cu asta 

Are cineva declaratia tuturor votantilor lui Trump ca "sunt mandri sunt marlani"? 

1. Ii declara  " marlani"

2. Declara ca sunt  mandri de asta 

 

Serios? Daca eu as  spune ca TOTI activistii protransexualitate sunt cretini v-ar pica bine? Sau a-ti sari cu minusurile si cu raportarile? 

 

Ce ar fi daca nu ar mai arunca cu noroi in ceilalti Inca de la primele postari pe un subiect?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu vad deductia logica, imi pot imagina cum admiratorul unui tip avand comportament de marlan are cel putin gusturi indoielnice. Despre transexuali, in general, ce ai putea spune? Ca au meditat prea mult la sexualitatea lor? Nu gasesc nici o caracteristica generala a lor ce mi-ar dauna, daca m-as asocia cu imaginea lor.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu vad deductia logica, imi pot imagina cum admiratorul unui tip avand comportament de marlan are cel putin gusturi indoielnice. 

 

Eu vad deductia logica, imi pot imagina cum admiratorul unui tip avand comportament de transexual are cel putin gusturi indoielnice.

 

Asta inseamna ca ii pot jigni pe toti admiratorii transexualilor? 

Sau doar la jignirea unei majoritati puteti purcede, minoritatea este politically correct sa nu o atingem cu nici o deductie personala? 

 

Cum isi permite cineva sa numeasca"marlani" milioane de persoane necunoscute si sa nu isi ceara nici macar scuze?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...