Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Angela si copilul mofturos, Trump


Recommended Posts

Dar totuși, andacos, ești sau nu de acord cu refuzul medicamentului prescris de medic de către farmacist (pentru că-i lezează credința religioasă)?

Nu, nu sunt de acord si desi am retineri la veridicitatea informatiei asteaia, m-as duce la alt farmacist daca mi-ar spune ca ii lezez credinta.

 

Incerc sa-i respect si lui dreptul de a avea o parere.

 

Daca chiar exista asemenea farmacisti in  mareata USA, ma gindesc ca undeva trebuie sa fie vreo lista cu farmaciile ce nu elibereaza aceste medicamente.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,9k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Tipic tie cum le stii pe toate despre interlocutorii tai!!!!

 

Teribila arta a ta (si extrem de periculoasa in viata reala) de a pune concluziile tale in tastele onterlocutorilor!!!

 

Ma gindesc ca puneai d evreun proces daca discutam face to face!!! [:D]

 

La o intrebare directa, te-ai fofilat de citeva ori sa raspunzi. Insa supozitii nu te feresti sa faci (chiar daca nu iti plac la altii). 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu, nu sunt de acord si desi am retineri la veridicitatea informatiei asteaia, m-as duce la alt farmacist daca mi-ar spune ca ii lezez credinta.

 

Incerc sa-i respect si lui dreptul de a avea o parere.

 

Daca chiar exista asemenea farmacisti in  mareata USA, ma gindesc ca undeva trebuie sa fie vreo lista cu farmaciile ce nu elibereaza aceste medicamente.

 

Uite cine face supozitii si trage concluzii fara fundament. Hmmm...cum se cheama asta?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uite cine face supozitii si trage concluzii fara fundament. Hmmm...cum se cheama asta?

Nu stiu ce supozitii si concluzii vezi tu...eu i-am raspuns danielei ce as face eu.

 

In niciun caz nu mi-as pune poalele-n cap in farmacie si as arata cu degetu facind pe victima si urlind "discriminare"

 

Nu,nu as proceda asa,cu siguranta°°°°

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu ce supozitii si concluzii vezi tu...eu i-am raspuns danielei ce as face eu.

 

In niciun caz nu mi-as pune poalele-n cap in farmacie si as arata cu deteuk facind pe victima.

 

Nu,nu as proceda asa,cu siguranta°°°°

 

Adica? Partea bolduita cu poalele in cap...vizavi de bun simt fata de femeia respectiva cu  un fat mort in pantece. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da,da...explicatii la explicatii!!!

 

Da, da...legi, legi si iar legi.

 

Oprah a fost extrem de deranjata ca nu a fost recunoscuta si asemanta cu o persoana de culoare cu statut normal.Dar na...trebuie sa facem un pic de zvic pe culoarea pielii.

 

Aha, deci e in regula ca o persoana de culoare cu statut normal sa fie data afara dintr-un magazin foarte scump. Prejudecati, anyone?

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

 

Aha, deci e in regula ca o persoana de culoare cu statut normal sa fie data afara dintr-un magazin foarte scump. Prejudecati, anyone?

 

Cum spuneam anterior, nu e ceva neobisnuit ca unui client sa i se interzica sa intre intr-un magazin, sau sa fie rugat sa paraseasca magazinul in anumite circumstante(chiar si daca vinzatirului i s epare ca are un comportament ciudat).

 

Restul cu persoana d eculoare, e cartea jucata de Oprah.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...