Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Angela si copilul mofturos, Trump


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,9k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

In afara asmuțirii unui om împotriva altui om, mai știi altceva? 

 

Este demn de plans atacul pe subiectul asta

 

Cine asmuteste pe cine? 

 

 

Este cineva la subiect in situatia asta si nu isi poate plati transformarea? Imi pare sincer rau dar eu vorbesc pur principal.

Oricum daca un adolescent a ajuns in situatia asta cei ce nu si-au facut datoria la timp fata de el cred ca sunt datori sa ii suporte costurile placerilor. Sau daca e adult firesc mi se pare sa isi plateasca singur implanturile.

O operatie de acest gen costa cat tratamentul a multe persoane bolnave cronic.

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dar transplant de ficat pentru un alcoolic ajuns la 60 de ani vs tratament pentru cancer la un copil de 2 ani?

 

Tratament pentru cancer la piele pentru o femeie care s-a bronzat non-stop in tanning booth sau tratament pentru diabet la un nou născut?

 

Sper ca glumesti comparand aceste situatii cu transplantul de san si de testicule .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lilimar nu e treaba ta ce interese am eu. 

 

Nu mai comentati in particular referitor la interlocutor , Este jalnic. Vorbim in general, a spus si Carolyn asta.

 

Cum nu este treaba ta cine ce face cu cine si cine plateste pt cei care-si fac transplant. Nu te crede mai importanta decat esti. Mie, personal, imi esti indiferenta. Si cred ca ar fi bine inainte de a posta sa citesti in gand si cu voce tare (ca sa te auzi) mesajul. Binainteles, asta este parerea mea, nu ma intereseaza daca o faci sau nu. 

 

Legat de sistemul de asigurari, nu-ti face griji, nu o sa plateasca niciodata mai mult, va incerca sa plateasca (,) cat mai putin. Asta daca ai asigurari. Iar daca le ai depinde ce fel de asigurari pt ca sunt diferite (vezi ce a scris Chloe despre asigurarile companiilor cu foarte multi angajati care au o putere de negociere/cumparare diferita de companiile cu 10-20 de angajati). Si daca nu ai, esti pe barba ta.

 

Obama a incercat sa faca ceva pt cei care nu au (din diferite motive). S-au obfuscat o parte dintre alegatori/votanti pt ca nu vor sa plateasca sa-i ajute pe ceilalti si au votat tRump pt ca una dintre promisiunile electorale a fost sa inlocuiasca Obamacare cu ceva "beautiful" cum nu a mai vazut nimeni (nici macar el). Telul unic al lu tRump, pe langa imbogatirea familiei si umflarea buzunarelor personale, este sa distruga tot ce a facut Obama indiferent daca este bun sau rau (clima, medicare si mai sunt altele). Ma uimeste in continuare cum mila si bunatatea crestineasca se opresc la buzunarul aceluiasi crestin.  

  

Inca una si ma duc - ingrijoreaza-te de alte probleme care cred eu sunt mai importante si care te afecteaza direct (asta daca esti in Romania): agramata si proasta de prim ministra, sistemul de sanatate, atacul justitiei, coruptia din Romania. Iti poti consuma energia altfel. Dar, din nou, asta este parerea mea. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ba este treaba mea daca sistemul de asigurari care imi salta si mie bani ii da frustratilor ce nu au beneficiat la timp de indrumarea necesara unui copil/ adolescent  in loc sa ii dea oamenilor in nevoie. 

 

Compararea unui transplant de ficat vital unui om cu un transplant de organ genital masculin pentru ca asa se "simte" o femeie si vrea  penis arata o grava perceptie a situatiei si daca medicamentele primului caz vital nu sunt asigurate dar hormonii pentru al doilea caz sunt platiti atunci Este o hotie.

 

Si cum spuneam Inca de la inceput: astazi USA maine restul lumii.

Incep sa inteleg din ce in ce mai bine de ce a fost preferat Trump.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Deci sensibilizam pe o suta de pagini ca ne doare sufletul ca exista oameni bolnavi ce fara Obamacare nu vor avea asigurare dar nu specificam ca nici sanii in testicule si vice versa nu or sa mai fie sponsorizati. Pai dragelor grijulii o operatie de genul asta costa cat pastilele necesare pemtru un bolnav cronic pe o viata de om.

 

 

Daca tot ai scris in bold fonts mesajele, ne oferi si niste cifre pentru costurile respective?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Lilimar nu e treaba ta ce interese am eu. Nu mai comentati in particular referitor la interlocutor , Este jalnic. Vorbim in general, a spus si Carolyn asta.

 

 

Yup,  si trump cere imunitate pe motiv ca e presedinte. N-a aflat inca ca nobody is above the law in tara asta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Ba este treaba mea daca sistemul de asigurari care imi salta si mie bani ii da frustratilor ce nu au beneficiat la timp de indrumarea necesara unui copil/ adolescent in loc sa ii dea oamenilor in nevoie. Compararea unui transplant de ficat vital unui om cu un transplant de organ genital masculin pentru ca asa se "simte" o femeie si vrea penis arata o grava perceptie a situatiei si daca medicamentele primului caz vital nu sunt asigurate dar hormonii pentru al doilea caz sunt platiti atunci Este o hotie. Si cum spuneam Inca de la inceput: astazi USA maine restul lumii. Incep sa inteleg din ce in ce mai bine de ce a fost preferat Trump.

 

Dacă trecem peste prostia imensa de “transplant de organ genital masculin” (ceea ce demonstrează doar o ignoranta totala asupra subiectului), de ce nu as judeca pe alcoolici și pe fumători? Mama lor nu le-a explicat la timp ca își fac rău cu mâna lor și consuma circa 500 de miliarde de dolari pe care eu, ca nefumător și nebautor, nu vreau sa ii cheltui??? 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...