Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Angela si copilul mofturos, Trump


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,9k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Pe cand mesajele tale sunt la obiect, documentate si pline de proverbe utile ("cainele moare de drum lung...)"

 

Parca "romanesc" era adjectivul folosit de mine...util iti apartine.

 

Daca tu esti asa documentata la subiectul acesta, cum de nu reusesti sa schimbi opinia userului X sau Y? Ca doar faptele si documentatia vin sprijinul tau. Imi cer scuze, chiar nu sunt ironica, vreau sa subliniez ca si Einstein daca ar explica unui bastinas din jungla Americii de Sud ca Pamantul este rotund si se invarteste nu l-ar crede (este un exemplu, da).

 

Exactly my point! Nici pe Einstein nu l-ati crede.

 

onon the side: nu scriu ca sa schimb parerea cuiva,  schimbarea e alegere individuala. 

 

 

M-am adresat respectuos, nu te-am luat peste picior, dar tot faci comentarii pe langa ideea pe care vreau s-o transmit (vezi ca as fi insultata cand cineva documentat isi expune ideile..) Probabil este vina mea, nu stiu sa ma exprim suficient de clar. Eu nu sunt pro tRump, il detest pe Pence si sunt pentru drepturile minoritatilor, dar felul in care ajungi sa convingi un interlocutor da tonul dialogului. Nu este suficient sa bati moneda zeci de pagini despre documentare. Aaa, daca nu asteptam respect, dar vrem sa punem pumnul in gura cu orice pret, atunci...fiecare culege ce seamana

 

sintem in perioada "Fake News", nu vad alta solutie decit informatii documentate si dovedite.

 

Tot nu inteleg, exact cum ti se pune pumnul in gura ?!?

 

.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Sau poate ca are o parere prea buna despre ea insasi, astfel incat sa ne serveasca tuturor gogosele. O mica aroganta!

 

Aha...”gogoșele”???

 

Asta din ciclul “cut her down to size”, nu?

 

Mda.

Asta era mult mai important decât mesajul.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Nu pot sa nu remarc...ChloeD si-a facut special cont pentru a intra numai si numai pe acest subiect... Probabil cineva se plictiseste teribil si a ales sa poarte dialoguri cu ea insasi. Sau???

 

So passive- aggressive....

 

In afara de ce a punctat Antmill, anume ca nu datorez explicatii ori justificari nimanui,  fiecare user incepe cu un subiect. La momentul de fata poate nu exista altele care sa ma intereseze indeajuns ca sa scriu...hm?

 

Daca doream monolog,  imi faceam blog. Instead,  aleg sa scriu si sa observ cum mamica11 & comp. Implementeaza traditionala metoda sovietica : fake news, atacat informatiile reale,  in special daca contin cifre exacte si statistici,  discreditarea surselor acreditate si legitime, si daca toate astea esueaza,  discreditarea celor care ofera cele de mai sus, numindu-i trogloditi,  raspindaci,  aplaudaci,  plictisiti, capete luminate,  cu insinuari gen "ceva interese personale", "cont facut special", etc.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

So passive- aggressive....

 

In afara de ce a punctat Antmill, anume ca nu datorez explicatii ori justificari nimanui,  fiecare user incepe cu un subiect. La momentul de fata poate nu exista altele care sa ma intereseze indeajuns ca sa scriu...hm?

 

Daca doream monolog,  imi faceam blog. Instead,  aleg sa scriu si sa observ cum mamica11 & comp. Implementeaza traditionala metoda sovietica : fake news, atacat informatiile reale,  in special daca contin cifre exacte si statistici,  discreditarea surselor acreditate si legitime, si daca toate astea esueaza,  discreditarea celor care ofera cele de mai sus, numindu-i trogloditi,  raspindaci,  aplaudaci,  plictisiti, capete luminate,  cu insinuari gen "ceva interese personale", "cont facut special", etc.

 

Nu-mi oferi mie explicatii. Pentru mine e clar.

Daca asta te face sa te simti mai bine, de ce nu?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...