Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Angela si copilul mofturos, Trump


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,9k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Aluzia asta hitler-trump scoasa tot de press si instigatori... e total deplasata.... Trump a fost ales legal,
 
Si Hitler a fost ales legal
 
e sutinut de milioane de americani...
 
Si Hitler era sustinut de mase imense de oameni convinsi ca el e salvarea tarii la momentul ala
 

contrary la toate atacurile impotriva lui, a facut f multe din ce a promis...
 
Si Hitler a facut ce a promis: epurarea etnica si revenirea la granitele si mareata tara care era inainte de 1RM.
 
sa nu va mirati sa il mai vede ti inca un mandat(daca nu l va lasa bateriile)
 
No comment...
 

Michelle, cine citeste nu o carte ci o brosura despre istoria Europei si ce s-a intamplat in 1930-1945 va vedea asemanarea. Cat despre argumentele tale, vezi mai sus.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu vreau sa mi explcati sa inteleg, cum de ajung bebelusii in America. ii aduce barza direct aici?

Care parinte pleaca cu bebelusul  in brate sa strabata nu stiu cate tari

care parinte isi pune copilul pe drum si il trimite singur sa ajunga in America pe dreapta???

Un parinte care in tara sa nu poate asigura nici macar conditiile minime de supravietuire bebelusului sau.

Disperarea ii impinge pe sarmanii oameni la gesturi inconstiente. 

Ai inteles acum? 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Un parinte care in tara sa nu poate asigura nici macar conditiile minime de supravietuire bebelusului sau.

Disperarea ii impinge pe sarmanii oameni la gesturi inconstiente. 

Ai inteles acum? 

inteleg f bine idea..dar cum au stat atitia ani, nu mai puteau sa stea sa creasca copilul, si sa aplicce la ambasada intre timp?

 

si e mai bine sa fie la mina cartelurilor , traficantilor , mijlocitorilor...care normal ca pt bani ii impinge de la spate sa faca aceasta calatorie ...ca au de cistigat...si le promite marea cu sare la acesti amariti…

 

voi chiar nu vedeti intreaga poza a ce se intimpla? de ce mexicanii ii lasa sa treaca mai departe...ca sunt mijlocitori si isi iau partea lor...sau poate credeti ca au inima miloasa.

 

care om intreg la minte isi pune copilul minor pe tren sa ajunga nu stiu unde??? parintii le da fetelor  cind pleaca de acasa pastille anticonceptionale ca stiu ca vor fi violate! asta e de o cruzime fantastica! au cerut accesti copii sa fie trimisi de acasa sa moara prin desert???

 

voi chair nu vedeti nebunia acestei situatii? oamenii astia sunt folositi de traficanti , care iau bani pe promisiuni desarte...pun mina pe copii si ii folosesc pt sex si munca...promitind la parinti marea cu sarea...chiar nu ati vazut atitiea documentare despre situatia asta? sau sunt si documentarele aste facaciune de T.

 

sau sunt soti care isi obliga sotia si copilul sa vina in America ca sa ii cheme si pe ei...ca stiu ca daca vin ei, nu sutn primiti...asa pun nevasta si copilul la inaintare.

 

ce fac cind ajung aici si chiar daca sutn primiti sa zicem illegal...cca ii lasa sa stea in tara...ce fac fara bani, fara educatie??? din ce traiesc, cum cresc bebelusii? pai stai ca sutn atitia salvatori pe la colturi care sa profite de situatie...si sa-i tina scalvi pe viata!

 

asa ca in concluzie...acesti oameni disperati...care fac gesture inconsitente...nu fac decit sa cada din lac  in put. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...