Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Angela si copilul mofturos, Trump


Recommended Posts

Sintem pe un forum de discutii...discutii, da? Nu monoloage.

Vrei monolog? Fa-ti blog. 

 

Si te retrimit la propriul tau mesaj cu scuzele referitoare la timp limitat si servici. Propriul tau mesaj. 

 

ok, si ?

 

1.mesajul meu era raspuns pt Chloe....esti cumva Chloe si admin nu s-au sesizat?

2. de cind treb sa iti dau tie explicatii ce fac cu timpul meu?

3. nu e treaba ta ce fac la jobul meu si cit e de solicitant este…

4. daca citesti regulamentul forumului cu atentie nu ai numai drepturi dar ai si obligatii despre natura "discutiilor" . 

 

ps. 

nu m-am nascut ieri ca sa nu iti sesizez ironiile.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,9k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

ok, si ?

 

1.mesajul meu era raspuns pt Chloe....esti cumva Chloe si admin nu s-au sesizat?

2. de cind treb sa iti dau tie explicatii ce fac cu timpul meu?

3. nu e treaba ta ce fac la jobul meu si cit e de solicitant este…

4. daca citesti regulamentul forumului cu atentie nu ai numai drepturi dar ai si obligatii despre natura "discutiilor" . 

 

ps. 

nu m-am nascut ieri ca sa nu iti sesizez ironiile.

 

Eu am discutat la subiect. Divagatiile tale (kilometrice) ma lasa rece.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Madanic, tu nu erai cea ce fusese de acord cu situatia de care pomenise Letitia cu jobul inchis din cauza atacului indianului ca fiind " discriminat"?  Ca vezi tu nu te merita firma etc si etc? Exemplul cu trenul era dat doar ca un simplu fapt ce doar intareste ceea ce subliniase Letitia in mesajul cu toti ce isi cer urgent  " drepturile discriminatilor"

 

Astea sunt situatiile de care majoritatea e satula. Discriminare urla toti incapabilii imediat si daca nu dai inapoi o mai pun de un proces.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

de cind persoana, timpul si jobul meu sunt subiectul discutiei?

 

ps. pt cine e interesat, informatiile postului meu pot fi verificate, sunt parte din realitate...

 

Pentru a treia (sau a patra oara) nu eu am adus in discutie jobul tau, CI TU INSATI.

 

Eu am reiterat sa fiu sigura ca inteleg ce vrei sa spui...nu ma intereseaza catusi de putin ce faci tu cu timpul tau. Zero interes. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si da, e big deal pt cineva sa nu primeasca un post care il merita doar pt ca, companiei ii e frica sa nu fie data in judecata. si asta e parte din realitate...si e valabila si pe aici.

si ca sa ai firma treb sa iei in considerare toti nebuni care te pot da in judecata pt orice nimic. sau nu mai stii pe cine sa bagi in casa ca poti fi dat in judecata...toate astea au ajuns la proportii uriase.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Madanic, tu nu erai cea ce fusese de acord cu situatia de care pomenise Letitia cu jobul inchis din cauza atacului indianului can " discrimination"?  Can vezi tu nu tell metita firma etc si etc? 

 

Astea sunt situatiile de care majoritatea e satula. Discriminare urla toti incapabilii imediat si daca nu dai inapoi o mai pun de un proces.

 

În cazul prezentat de Letitia a fost greșeala departamentului de HR. Pentru că acuzația contracandidatului era că el e discriminat că e emigrant, în timp ce candidatul ales de HR era, surpriză!, și el emigrant (soțul Letitiei). Cam ce crezi că se putea întâmpla dacă contracandidatul dădea firma în judecată pe acest motiv? Fix nimic.

 

Așa, cei de la HR au creat un precedent total fără sens care dăunează firmei.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si da, e big deal pt cineva sa nu primeasca un post care il merita doar pt ca, companiei ii e frica sa nu fie data in judecata. si asta e parte din realitate...si e valabila si pe aici.

si ca sa ai firma treb sa iei in considerare toti nebuni care te pot da in judecata pt orice nimic. sau nu mai stii pe cine sa bagi in casa ca poti fi dat in judecata...toate astea au ajuns la proportii uriase.

Si daca te intreb exact dimensiunea "proportiilor uriase"...adica cu o statistca, esti prea ocupata, nu? 

 

Asa si Trump: nu il doare gura cind debiteaza minciuni in serie, dar sint ziaristii vinovati ca il verifica. Nici cind a fost inregistrat nu a recunoscut.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...