Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Angela si copilul mofturos, Trump


Recommended Posts

Deci ai ajuns la ce te roade pe tine cel mai mult , religia ?

 

unde e acceptanta aia de.o trinteste peste ochii interlocutorilor in permanenta?

 

Ceri sa fii acceptata dar nu accepti pe cel d elinga tine asa cum este!!

 

(da , stiu cu ce replici vei veni...am mai mentionat odata ca hotul striga cel mai tare hoootuuulll!!!! )

 

Intelegi extrem de gresit "acceptanta"...eu accept ca fiecare sa isi faca propriile decizii CU PRIVIRE LA PROPRIA LOR PERSOANA...insa atunci cind acele decizii incep sa se verse si sa limiteze drepturile (DREPTURILE, da...nu fantezii) civile ale altora, atunci exista o problema. Nu ma astept sa intelegi asta in nici un caz.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,9k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Deci...esti de acord ca femeia cu sarcina oprita in evolutie si cu reteta prescirsa de medic sa fie respinsa de farmacist pentru are "obiectii morale"...nu e asa de greu sa fi sau sa nu fi de acord cu ceva. 

 

Daca esti de acord si sustii asta cu toata inima, de ce ti-e greu sa spui asta? Unde este retinerea?

Super penetranta ca de obocei!!!

 

Chiar nu poti intelege ca nu vreau sa-ti raspund ,din foarte multe motive,,,unul fiind chiar faptul ca nu am aprofundat mesajul ala al tau(pe care l-au inceput cu "ce ar fi daca"...).

 

Mesajele tale nu sunt pentru mine vreo biblie sa le analizez cu creionul pe hrtie.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Super penetranta ca de obocei!!!

 

Chiar nu poti intelege ca nu vreau sa-ti raspund ,din foarte multe motive,,,unul fiind chiar faptul ca nu am aprofundat mesajul ala al tau(pe care l-au inceput cu "ce ar fi daca"...).

 

Mesajele tale nu sunt pentru mine vreo biblie sa le analizez cu creionul pe hrtie.

 

Femeia respectiva e cit se poate de reala. Sper sa poti duce in spate responsabilitatea ca sustii oameni care au decis contra indicatiilor medicului pentru se simt "sufocati"...balivernele astea "anti-PC" au un pret.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, au acest drept.

Afaceri private..

 

Dar intra cu discriminarea ca de obicei homosexualii si castinga. ( procesele ca alegerile vad ca incep sa le cam piarda  ..)

 

Edit: si in Ro vad ca se poate refuza dar la fel piatra de temelie e marea "discriminare" 

 

Cat timp nu se dovedeste ca este in discutie discriminarea proprietarul magazinului are dreptul sa interzica intrarea respectivei persoane (chiar daca aceasta a intrat o singura data, pana atunci, sau deloc in acel magazin) si are dreptul sa refuze a-i vinde un bun aflat in magazin – 

 

Q.E.D. Cât timp nu este discriminare.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...