Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Hello, ce mai faceti ? 

 

Eu-s la munca, da, da, agonia se prelungeste. Avem clienti care inca mai vin si doar n-om fi prosti sa zicem nu. Deja m-am obisnuit sa lucrez cu masca si manusi, mai greu ca recunoasterea persoanelor.  [:-)))]

La mine ninge de aseara  [ninge] si inca mai ninge.

Imi place, Ale e bucuroasa, poate reusesc s-o scot ceva afara sa simta zapada asta. Profesorii incep sa apara, unul cate unul, pe grupul de skype, asa ca Ale are ocupatie.   [pk]

 

Am fost tare, tare suparata vineri si sambata. Acum mi-am mai revenit.  [flo2]

Ma duc la treaba. Pa voua.  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,6k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimineața , 

 

imi beau cafeluța , după care la treburi și lectii. Mai am stoc de ness pt 2-3 zile  [alcool] asta a grav  [soricel]

 

Si la noi s a răcit brusc, bine ca azi este soare. 

 

Cumva zilele astea trebuie niște speed cumpărături . 

 

O săptămâna frumoasa și liniștita  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Învățătoarea Evei, adica clasa 0 ?  [fal]

Hotărâtă doamna ! 

 

Acum am primit mesaj de la profa de franceza ( cea care venea acasa ) sa-i dau telefonul lui Ale sa-i trimita de lucru.  [fri] asta inseamna ca trebuie sa o si platesc?   [fri]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Învățătoarea Evei, adica clasa 0 ?  [fal]

Hotărâtă doamna ! 

 

Acum am primit mesaj de la profa de franceza ( cea care venea acasa ) sa-i dau telefonul lui Ale sa-i trimita de lucru.  [fri] asta inseamna ca trebuie sa o si platesc?   [fri]

[:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]

 

Yep, Eva clasa 0 :))))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineatza,

 

Azi se termina vacanta si la noi .... am alocat copiiilor teme pe khan academy, am re-platit conturile de ixl ...totusi nu stiu cum se vor descurca sa tina pasul cu self-study si curicula, in timp ce noi ii ignoram cu gratie fiindca la munca a innebunit lupul.

 

m-am pomenit cu mesaj pe tel privat de la munca... au lansat ceva site special pt covid si vor sa stam toti in touch pe toate canalele. Mi se pare a bit much.

 

Si incep sa fiu iar afectata de toata situatia, am crezut ca am depasit momentul, dar mi se pare ca statul asta in casa ma termina ....

 

In fine. Mai stau un pic sa termin cafeaua si apoi o iau pe Berry la o tura de fortza. pe afara ninge si e intuneric....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Învățătoarea Evei, adica clasa 0 ?  [fal]

Hotărâtă doamna ! 

 

Acum am primit mesaj de la profa de franceza ( cea care venea acasa ) sa-i dau telefonul lui Ale sa-i trimita de lucru.  [fri] asta inseamna ca trebuie sa o si platesc?   [fri]

 

 

mai stii? mai bien sa intrebi ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Deci, invatatoarea Evei a innebunit . Ne-a trimis programul pt azi. Ce sa facem cu copiii. E o adevarata zi de scoala, dar copilul nu poate sa faca singur, deci daca esti in teletravail nu ai cum.
 
90526589_10156884300530927_5732998109923

 

 

 

 

oau, coca .... oare cum se asteapta sa tii pasul cu fetele si munca?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aqai, I have no ideea. Mai ales ca vorbim de copii care invata sa citeasca, care nu au o asa mare autonomie. Eu am noroc ca Eva e autonoma 90%, stie sa citeasca f bine, dar la toate prostiile ce se fac pe calc trebuie sa stau langa ea ca oricum ma striga la 2 mn.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...