Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,6k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Aqai, noi suntem bine, toata lumea din casa invata, studiaza, lucreza. 

Cea mica are, in plus, proiecte la arte si a facut ieri proiectul foto de imitatie de tablou celebru. Voia sa faca o poza la o gaina cocotzata pe o bara cu ramuri inflorite linga (imitatie dupa o stampa japoneza). Cu frate-su mare am tzinut decorul, am cautat figuranti/figurante. Cea mai blinda gaina are labutze deformate, cocosul mare are vreo 4 kile si nu sta cocotzat, am prins si gaina neagra cea desteapta dar a luat-o la fuga inainte ca sa faca figuratia.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lili, noi vara cand suntem singuri nu facem nimic de mancare. La pranz mancam la lucru, seara o rosie, o bucata de branza sau iesim la restaurant :)))

Acu insa sunt f organizata cu masa de pranz.

Eu ma lalai la lucru daca nu prea am ce face. Din pacate de 3 zile am muuuult.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mik, nu ne arati si noua poza? sa stii ca in seara asta am in plan un pahar de vin

 

dana, jeez ce vis!

 

Lili, cum e montrealul azi?

 

coca, lucrati pt public?

 

eu azi am incercat badminton cu alex. ne-a batut prea tare vantul, asa ca am mers o tura cu bicicletele. e soare si uscat si sunt aproape 10 grade zilele astea! Husbandul si T au iesit cu Berry 

 

am incercat apoi sa incep antrenament de alergat pe afara. damn, e de 10,000 mai greu afara pe asfalt decat in sala pe banda! nu imi puteam regla respiratia de vant, tibia parca mi se sfarama la contactul talpii cu asfaltul ... unbelievable!!! voi alergati? didi parca alerga daca tin bine minte. Cum se face?????

 

maine daca nu ploua incerc iar, dar imi infig the orthotics in running shoes ca azi nu i-am avut -  sunt prin cizme pe undeva. sper sa fie mai bine

 

am reusit doar 4 sprinturi jalnice ....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

mik, ce piesa de teatru ați făcut voi la piesa aia .

 

eu nu fac mai nimic cu copii . Stau de vorba , ma plimb. 
 

ai mei au pe Skype și instrument și ora de psiholog ( cel mic) 

 

da, merg la birou . 4 zile intr- o săptămâna și apoi una stau acasă . Am mai scris parca . Slava Domnului ca in teems înțeleg cam tot. 
 

si da alerg . Pot sa alerg 10 km fără pauza. Numai afara alerg . Pe banda, alerg dacă am ocazie, dar am un stres și nu ma pot relaxa . 
stresul e ca pic după banda  [fri]

cam 1,2 ori pe sapt ies . La mine e așa . Alerg mai bine seara . Aleg mai bine dacă nu am stat toată ziua in picioare. Mereu am trasee definite. De obicei primii 2 km sunt mai grei, apoi totul merge uns.

 

uneori îmi pun muzica, 

de vreo câțiva ani alergam pe malul râului . Acu nu mai am rău aproape aleg in pădure . Dar e Lume multe. Tre sa caut alte trasee. 
vara îmi iau apa. 
daca e cald nu alerg ca ma doare capul vreo 2-3 zile.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

... unbelievable!!! voi alergati? didi parca alerga daca tin bine minte. Cum se face?????

 

maine daca nu ploua incerc iar, dar imi infig the orthotics in running shoes ca azi nu i-am avut -  sunt prin cizme pe undeva. sper sa fie mai bine

 

am reusit doar 4 sprinturi jalnice ....

 

Eu nu alerg. Mai scriu la subiectul cu miscarea . 

 

Am încercat mai multe sa văd ce mi se potrivește : alergat progresiv după plan, nordic walking, slow jogging. Pana la urma am rămas cu plimbarea ( eventual in ritm rapid ), nu e așa consumatoare de calorii, dar e mai bine dacat nimic și ma relaxează . 

Vara scoatem bicicletele. Dacă nu era pandemia asta avem antrenamente de înot . 

 

Dar după 40 se mai schimba datele problemei. 

 

Didi e alergatoarea noastră  [pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...