Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Am revenit !

 

so, mi- am dat seama ca de ziua de naștere ma simt altfel . Și , îmi place sa fiu răsfățata  [fal] .

nu îmi vine sa cred, pt ca mereu ma speria ziua de naștere ca îmbătrânesc .  [:-)))] . 
oare am scris ca atunci când am împlinit 18 ani am plecat cu un frate și tata la câmp cu căruță ? Calul ăla era cam nebun, a făcut spaima și ne- a dus vreo 1000 mpe un drum, a traversat șoseaua principala și a intrat cu oistea in gard . Amin am zis ca dacă venea o mașina, praf ne făcea  [fri]

vineri am pierdut un meeting . Am uitat sa preiau in calendar o invitație și nu am știu . Am fost așa de nervoasa ca am plâns de nervi. I-am și scris tipului ca e un amețit ca nu are grija de oamenii și-n project . Lui i- am mai spus odată ca ar fi bine sa își ascundă pistoalele ca ii împușc pe toți .

 

si, vineri amețită am umplut mașina de cartoane și saci de plastic ( mda, orașul nu îmi livrează containerul de plastic și fără container nu îți ridica plasticul ) așa ca îl strângem in garaj și îl ducem direct la fabrica, vreo 7 km. Dar nu am verificat orarul, și cu copilul mic, am plecat boi și ne- am întors vaci . 
ce sa mai descarci, ieri de dimineața , după ce am terminat cafeaua pe la 8 și in pic, plec cu copilul la gunoaie . Ha, erau mașini ca la balamuc  [alcool] . Eu am stat de vorba la telefon non stop, copilul a făcut ture . A

dupa amiaza am plecat la alergat  [alcool] , sa ma pregătesc de tort  [artif] . 
mi- a adus o vecina un Brat de lalele și am fost tare impresionata de gestul ei. 
le- am dat tort. La doua . Care erau pe Terase. Și, uit e așa încă o dărâmături in concepțiile mele ca nemții sunt reci ( de asta l- am și născut pe cel mare in ro, ca nu vroiam sa trăiesc in ghețarii asta  [masc] )

 

o sa încerc sa incarc niște poze .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,6k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Copiii sunt bine, multumesc... incearca sa lamureasca daca trebuie sa faca un al doilea test care sa confirme ca sunt virus free sau testul pt antibodies. Alex spunea ca nimeni nu stie, nici macar pt Maya care a testat pozitiv. Sunt putin frustrati dar altfel bine.

 

Sunt putin dezamagita de cei din cartierul meu. Am iesit repede la cumparaturi. Am vazut tot felul de comportamente. Am vazut grupuri care se labartau pe tot trotuarul de nu mai aveai loc sa treci, familii care intrau cate trei persoane intr-un magazin unde scria pe usa max 4 persoane, familii cu copii care alergau fara sa le pese prin magazine, indivizi “distinsi”, care scuipa pe strada...

Erau insa si lucruri bune. Erau persoane care te, si se protejeaza si care se indeparteaza de tine (si apreciaza cand te Indepartezi de ei). Magazinele impun mai multe restrictii, plata numai cu contactless card, dezinfectant sau manusi la intrare in magazin, numar redus de persoane, samd. 

 

maine ma duc la birou, am nevoie sa recuperez niste documente. Am o ora fixa sa fiu acolo. Ma simt putin anxioasa, nu pot spune de ce. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...